DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Spodní prádlo Calvin Klein a Diesel

  10. 03. 2016      Different TV CZ / SK

Máme tu nový díl naší Different TV a s ní i nové značky, které jistě znáte. Máme pro vás totiž spodní prádlo od značky Calvin Klein a Diesel. A věříme, že si oblíbíte jejich kvalitu stejně rychle jako my.

Na palubu lodi Different.cz značky nastoupily ke konci roku 2015 a my moc dobře víme, že jsme učinili správně. Spodní prádlo od již zmíněných značek si totiž zamilujete během chvilky díky pohodlnému a elastickému materiálu, se kterým se budete cítit pohodlně a skvěle po celý den.

Říkáte si, proč jsme se vrhli hned od obou dvou tolik známých značek? Každá z nich nabízí trochu odlišný styl, a tak víme, že ne vždy může všem vyhovovat jedna značka. Pokud máte raději střídmý a jednoduchý styl, značka Calvin Klein pro vás připravila nádhernou kolekci jednobarevných boxerek, kterých se už nikdy nebudete chtít vzdát. Stejně krásnou kolekci samozřejmě najdete i v dámském spodním prádle.

Oproti němu je Diesel velkou a nespoutanou divočinou. Máte na výběr z velkého množství barev, vzorů i stylů, a tak si můžete být jisti, že se spodním prádlem Diesel rozhodně zaujmete a rozjasníte svůj den.

Nemusíte si ale vybírat od těchto dvou značek jen spodní prádlo. Domácí oblečení, které v nabídce Different.cz také máme, je stejně trendy a stejně pohodlné jako již zmíněné spodní prádlo. A pokud si potrpíte na sladěnosti, můžete své spodní prádlo sladit i s nápaditým párem ponožek.

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace