Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Špičky se vrátily aneb nová kolekce bot Melissa

  01. 08. 2017      Ze světa módy

Pamatujete si na dobu špičatých bot? Také vás bavilo špičky nosit? Máme pro vás skvělou zprávu, špičky se vrátily. A není divu. Špičaté boty vytváří elegantní vzhled nohy a zkrátka vypadají skvěle. Nová kolekce našich/vašich oblíbených bot Melissa letos přináší špičaté kousky v podobě pantoflí a balerínek. Pojďme se na ně podívat. 

První typem jsou baleríny Maisie v lesklém provedení, které vyzdvihuje zajímavý výkroj na prstech. Tyto baleríny Melissa představuje v několika barvách, a to v lesklém i v matném provedení. V jednoduché i zdobené verzi. S kováním a mašlí nebo bez jakýchkoliv aplikací. 

baleríny Melissa

baleríny Melissa

Dalším typem jsou tyto jedinečné pantofle Melissa zvané She Blue v naprosto originálním designu. Pantofle mají uzavřenou špičku, otevřenou patu a navíc disponují úžasně měkkou, paměťovou stélkou, takže máte pocit, že máte nohy v bavlnce. Tento druh rovněž Melissa nabízí ve vícero barvách.

pantofle Melissa 

V neposlední řadě představuje tato módní značka Melissa baleríny Glam + Wonder Women, které jsou určené všem ženám, které se nebojí trochu módně experimentovat. Baleríny jsou ikonicky zlaté a zdobí je efektivní motiv v podobě Wonder Women! 

baleríny Melissa

Tak jaké jsou pro vás top? Nechejte staré špičky v botníku a pořiďte si nové, voňavé, které vám vydrží hned několik sezón a nebojte se být tak trochu different. 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace