DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Špičaté balerínky

  21. 05. 2014      Ze světa módy

Balerínky milujeme, to je jasná věc. Jaké ale zvolit pro letošní sezónu? Špičaté!

Plastové boty Melissa Petal s trendy špičkou, zdroj: https://www.DifferentFashion.cz Plastové boty Melissa Petal s trendy špičkou, zdroj: https://www.DifferentFashion.cz

Špičaté boty po pár letech hlásí návrat, zatím pozvolný ve formě nízkých balerínek. Nejen, že jsou elegantní, ale také opticky prodlouží postavu. A to se vždycky hodí. Prodloužená špička balerínky vykouzlí jednoduše delší linii celého těla.

Kouzlo špičatých balerínek zná i Victoria Beckham, doplnila je o ohrnuté jeany... Zdroj: instragram Victorie Beckham Kouzlo špičatých balerínek zná i Victoria Beckham, doplnila je o ohrnuté jeany... Zdroj: instragram Victorie Beckham

Špičaté balerínky se hodí nejen ke kalhotám, ale i k sukni nebo formálním šatům. Pro letošní letní sezónu jsou největším trendem k balerínám do špičky zkrácené kalhoty slimového střihu. Pokud nemáte v šatníku 7/8 kalhoty, stačí si jakékoliv úzké kalhoty lehce ohrnout asi 5 cm nad kotníky, a vykouzlíte tak stejný efekt v ležérním stylu. Nechte se inspirovat a buďte stále trendy ;)

Špičaté baleríny Melissa Petal, které opticky prodlouží nohy a hodí se i k sukni. Špičatéé baleríny Melissa Petal, které opticky prodlouží nohy a hodí se i k sukni.

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace