Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Soutěž o Samsung Galay S8, wellness pobyty a další ceny

  14. 06. 2017      Ze světa módy

Milí differenťáci, máme pro vás malé překvapení. Pojďte si s námi hrát a vyhrajte krásné ceny. Ke každé české objednávce nad 1000 Kč přidáváme 1000 bodů, tzv. RONDONŮ. To jsou vlastně žetony, se kterými pak na www.RONDO.cz můžete soutěžit o skvělé ceny - třeba Samsung Galaxy S8, wellness pobyty a mnoho dalších cen.

rondo.cz

Jak taková hra vůbec funguje?

Nejprve se musíte zaregistrovat na www.rondo.cz.

Za registraci obdržíte už prvních 500 Rondonů. O další můžete soutěžit nebo je získáte prostřednictvím nákupů na www.different.cz. My vám ke každé české objednávce nad 1000 Kč darujeme 1000 Rondonů zdarma. 

K samotné hře. Nemusíte se vůbec ničeho obávat, hra je totiž velmi jednoduchá. Před vstupem do první hry se spustí krátký tutoriál, který vás hrou provede a který si můžete kdykoli spustit znovu. Hrát můžete také o Rondony, tedy body, ale i malé a velké výhry. Hra trvá minimálně 1 minutu.

Do každého kola vkládáte Rondony a to maximálně 3x, každý vklad je však omezen maximální výší, která je ale pro každého hráče stejná. Na konci každého kola vybere systém vítěze, kterému připadnou všechny Rondony vložené do hry ostatními hráči a nebo výhra, o kterou se hrálo.

Tak co? Jdete na to? Není na co čekat a my vám držíme palce! ;)

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace