Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Slide pantofle Calvin Klein

  12. 06. 2019      Ze světa módy

I pohodlná móda, může být trendy! V létě všichni chceme boty, které se budou hodit kamkoliv, budou rozmazlovat naše nohy při každém kroku a jejich obutí bude trvat maximálně dvě vteřiny. A jsou tu! Slide pantofle světové ikony Calvin Klein!

Slide pantofle Calvin Klein

Může se vám zdát, že tyto modely se hodí pouze k bazénu nebo jako přezůvky (dříve tomu tak opravdu bylo), nechte se ale vyvést z omylu. Slide pantofle se drží v předních řadách top letních bot již několikátou sezónu. Nosí je a milují ženy i muži, a to po celém světě.

U značky Calvin Klein navíc najdete unisex designy, takže můžete vsadit na "párovou" módu a se svou drahou polovičkou sáhnout po stejných, abyste se o ně doma nehádali nebo se o ně nepoprali, až zjistíte, jak skvěle vypadají, snadno se udržují, a jak neodolatelně pohodlné a lehké jsou. 

Vybírat můžete z pantoflí celoplastových nebo kombinovaných s neoprenovými pásky přes nárt. Každý pár je jiný, ale všechny jsou unikátní. Stačí si jen vybrat své favority a vyrazit k vodě, na výlet, dovolenou na pláži nebo do města dělat parádu. Věřte, že je budete střídat jen sporadicky a jediné co by vás mělo trápit je už jen dokonalá pedikůra :-) 

Calvin Klein pantofle  

 Calvin Klein

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace