DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Shoemánie na Chodově aneb boty, jak je neznáte :)

  05. 06. 2014      Ze světa módy

Pokud si chcete v červnu udělat výlet a přemýšlíte kam vyrazit na něco opravdu unikátního, nezapomeňte si zapsat do diáře datum 2.-29.6. a místo Centrum Chodov. Čeká Vás podívaná s názvem Shoemánie a pokud jste ,,fajnšmekři" na boty, věřte, že Vás výstava s více než 300 exponáty maximálně uspokojí.

Shoemánie Praha Centrum Chodov Shoemánie Praha Centrum Chodov

Největším lákadlem je historická holínka z roku 1800 vážící neuvěřitelných 3,75kg! Tu na nohou nosil poštovní panáček jinak také postilión. My bychom teda v jeho kůži být nechtěli :) Pokud jste milovníkem spíše novodobé obuvi, čekají na Vás designové kousky z dílny návrhářky Pavly Podsedníkové, která získala nejednu cenu a ani Lady Gaga neodolala jejím kouskům. I my www.Different.cz jsme propůjčili plastové voňavé boty Melissa a Mel pro účely výstavy, kde se můžete pokochat a pak je v klidu vybrat v našem oficiálním českém e-shopu ;)

Melissa a Mel na výstavě Shoemánie Melissa a Mel na výstavě Shoemánie

Pro sportovní nadšence jsou pak největším lákadlem tretry Emila Zátopka či nejúspěšnější atletky Zuzany Hejnové a Milana Baroše. Krom výstavy na Vás čeká i doprovodný program v podobě závodu v běhu na podpatcích či obuvnická dílna známého českého ševce Erika Martina Lawarta.

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace