Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Scotch and Soda - Příliv jedinečnosti a luxusu !

  28. 10. 2014      Ze světa módy

O značce Scotch and Soda jsme Vám již psali. Píšeme znovu a psát budeme. Čím dál více cítíme, že holandští návrháři při tvorbě této značky rozhodně nešlápli vedle, ba naopak šlápli pevně na zem a staví této neotřelé značce pevné základy. Vždyť už Jan Werich věděl, že šaty dělají člověka a Scotch and Soda to ví také. Na první pohled jsou věci této značky jednoduché a většinou nenápadné, ovšem hned při druhém pohledu zjistíte, že to byla jen mylná domněnka a jde o velice propracované kousky. Hlavně, co se týče střihů a detailů v podobě kamínků, korálků, cvočků, plíšků, ale také detailů v podobě kůže a srsti. Co si budeme povídat, vše je o detailech! Když dáte jakýkoliv kousek Scotch & Soda vedle jiné, zaručeně jej poznáte.

Scotch and Soda Sweater Scotch and Soda Sweater

Velká výhoda této módní značky je, že jde bez problémů nakombinovat a vy budete mít neustále šmrnc. Mezi další velké plus patří vysoká kvalita věcí a pohodlnost.

Scotch and Soda Sweat Top Scotch and Soda Sweat Top

Trička jsou většinou volnějšího střihu a proto se k nim hodí úzké skinny kalhoty.

Scotch and Soda Rock T-Shirt Scotch and Soda Rock T-Shirt

Velký výběr ma Scotchka (tak jsme si ji nazvali u nás v Differentu :) ) i co se týče doplňků. Na ty by se rozhodně nemělo zapomínat, protože celý outfit vždy skvěle doladí. Zajímavě řešené pásky, náhrdelníky, šátky, ale i kabelky Scotch and Soda, peněženky a další. Pokud už Vás nebaví řetězcové prodejny v přeplněných obchodních centrech a chcete vyzkoušet něco, co je zaurečeně IN :) V klidu se posaďte v pohodlí domova, klikněte na www.Different.cz a jednoduše si tyhle luxusní a jedinečné kousky objednejte až domů. A nezapomeňte ! Buďte stále different ;)

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace