Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Šaty podle vaší postavy

  07. 06. 2019      Ze světa módy

Léto je za rohem. A to je ten správný čas na šaty! Lámete si hlavu nad tím, jaký střih zvolit? Vlastně ani nevíte, který střih by vám měl slušet? Pak jste na správné adrese. Připravili jsme si pro vás jednoduchý návod, jak vybrat správný střih podle typu postavy. Inspirujte se a zazařte.

Áčkový

Áčkový střih mívá zpravidla kratší délku, je tedy vhodný zejména pro menší postavy. Lichotí postavě se širšími boky a výraznějším zadečkem.

dámské šaty Desigual

Vypasovaný


Vypasované šaty dávají vyniknout krásně klenuté ženské postavě. Opticky vykouzlí úzký pas a dají vyniknout bokům. Může na ně navazovat úzká, ale i širší sukně. 

dámské šaty Desigual

Oversize

Oversize šaty milujeme z několika důvodů - jsou nesmírně pohodlné a zakryjí vše, co je potřeba. Ať už chcete schovat větší bříško nebo objemnější zadek. Volte ale délku těsně nad kolena nebo kratší, ať nevypadáte jako v pytli.

dámské šaty Desigual

Pouzdrové

Pouzdrové šaty obepínají postavu. Jsou ideální do práce, do společnosti nebo na svatbu. Jsou tedy lehce vypasované, mívají délku ke kolenům. Vyžadují symetrickou postavu, kde jsou ženské křivky ve vyváženém poměru. Větší velikost ale není překážkou! :)

dámské šaty Desigual

Rovný


Rovný střih šatů by měly volit ženy s chlapeckou postavou, tedy s nevýrazným pasem a neklenutými boky. Sluší také dámám ve tvaru tzv. jablka, tedy s výraznější oblastí bříška a úzkými nohami. Bříško se schová a nožky vyniknou!

dámské šaty Moodo

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace