Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Šátek patří nejen na krk

  30. 06. 2013      Ze světa módy

Tentokrát Vám přinášíme tip jak oživit Váš šatník pomocí jediného šátku. Šátky a šálky všech možných barev a velikostí jsou posledních pár let hitem hlavně zimních a podzimních dnů, ale pokud zvolíte ten správný tvar a materiál, stane se jediný šátek Vaším celoročním přítelem.

Desigual šátek Cok Desigual šátek Cok

Šátek už zdaleka není jen doplňkem na krk. Volte šátek multifunkční, dostatečně dlouhý i široký a sledujte pár následujících rad a tipů. Jistě, i krátké a drobné šálky mají své kouzlo, ale pokud zvolíte šátek mohutnější, poslouží Vám třeba i jako šaty. Stačí šátek na šířku omotat okolo těla a zavázat cípy v pase.

Desigual šátek Cok Desigual šátek Cok

Takovýto šátek by měl být alespoň dva metry dlouhý, abyste měla dostatečný prostor pro zavazování a omotávání okolo těla. Ideální je zvolit šátek lehčí a jemnější, který skvěle poslouží v teplých letních dnech například jako pareo k plavkám. Zároveň díky dostatečné délce není problém si ho v zimě omotat okolo krku vícekrát, čímž získáte dostatečnou izolaci od mrazivého počasí.

Desigual šátek Cok Desigual šátek Cok

Chcete při cestě na dovolenou ušetřit místo v kufru třeba na nové šaty jako suvenýr? S jedním šátkem máte hned několik možností, jak z něj jednoduše vytvořit pohodlné splývavé letní šaty. K bazénu šátek jako pareo, k večeři jako slušivé korzetové šaty. Chce to jen trochu zručnosti a ze začátku i trpělivosti :-)

Desigual šátek Cok Desigual šátek Cok

Službu Vám barevný šátek poskytne také pro oživení každodenního outfitu. Zdají se Vám jednobarevné šaty moc nudné a fádní? Oživíte je lehce barevným šátkem. Zkuste například šátky Desigual, které mají mnoho barevných variant a můžete je zkombinovat prakticky s čímkoliv, stačí pouze dodržet podobné barevné spektrum.

Desigual šátek Cok Desigual šátek Cok

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace