Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Santoro London - panenky nejen pro děti

  11. 01. 2017      Ze světa módy

Panenky nemusejí být záležitostí jen pro malé holčičky...Značka Santoro London představuje mnoho kolekcí s oblíbenými panenkami Gorjuss, které si zamilovaly nejen malé princezny, ale i dospívající dívky a již dospělé ženy, které spojuje láska k originálním módním doplňkům s pořádnou dávkou roztomilosti. 

Panenky sice některé z vás děsí tím, že nemají ani nos ani ústa, stále je ale většina těch, kteří si je oblíbili a zkrátka jim nemohou odolat. Jsou rozkošné, důvtipné a detailně provedené. Mají krásné šatičky, šály, doplňky, své vlastní mazlíčky nebo hračky. 

Z jednotlivých kolekcí si můžete vybrat třeba kabelku Santoro, která bude nejen praktickým, ale hlavně nepřehlédnutelným doplňkem k vašemu outfitu. A nebojte se, nepůsobí infantilně, ale stylově! 

Kabelka Santoro Oops a Daisy

V kabelce nesmí chybět peněženka Santoro. U této značky si můžete vybrat takovou, která bude mít stejný nebo podobný design jako kabelka. 

Peněženka Santoro London Oops a Daisy

Co dále potřebuje každá žena mít každý den po ruce? Šminky, líčidla, zkrášlovadla! Na to potřebuje praktickou a zároveň stylovou kosmetickou taštičku. 

Sanotoro kosmetická taštička

Hledáte neustále klíče v kabelce? S originální klíčenkou Santoro už nebudete! Vybrat si můžete menší nebo větší, kterou využijete i jako mini peněženku na drobné. 

Sanotoro klíčenka

Tak co? Už máte svou favoritku? Panenky se na vás sice neusmějí, za to vás svou originalitou a roztomilostí pohladí na duši. 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace