Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Santoro London přiletělo z Anglie s novými kouzelnými sety

  23. 03. 2015      Ze světa módy

Světoznámá značka Santoro London sklízí úspěchy a ocenění již více než 20 let. Tuto značku, jste si naprosto oblíbili a zamilovali! Jsme oficiálním prodejcem této kouzelné značky a designové doplňky čekají na Vás!

Horkou novinkou jsou věci ze Santora z kolekce zvané Cats with Bowties (v překlady Kočky s motýlky). K dostání je velká kosmetická taška na zip, peněženka s odnímatelným poutkem, menší peněženka, kterou lze nosit i jako klíčenku díky poutku a poslední věcí v tomto setu malá klíčenka též s poutkem. Všechny věci mají textilní a omyvatelný povrch.

Santoro set Cats with bowties Santoro set Cats with bowties

Oblíbeným setem je set Santoro London zvaný Dear Alice se spící panenkou. Tento obsáhlý set obsahuje velkou kabelku, jejíž rohy můžete díky patentů zvětšit a soušástí je karabinka na klíče. Menší aktovka má zapínání na 2 magnety. Drobné mince se Vám pak vejdou do mini peněženky se zapínáním na cvok. Pokud nosíte šperky volně v kabelce, bude se Vám líbit praktické pouzdro se stuhou. Další pouzdro pak můžete též využít na šperky, šminky              a nebo jako penál. Mobil by se pak měl schovat do neoprenového pouzdra, doklady do dokladovníku s průhledným vnitřkem a všechny důležité věci zapisovat do sešitu s tvrdými deskami a průhledným obalem. A abyste nezapomněli, kde jste skončili, budete potřebovat ještě záložku. Takový je set Dear Alice ve fialové barvě.

Santoro set Dear Alice Santoro set Dear Alice

Další novinkou je set Santoro London s názvem The Fox. Tento originální set s motivem panenky v převleku lišky obsahuje nakupovací tašku se zapínáním na suchý zip. Menší peněženku s poutkem. Karty pak založíte do pouzdra na doklady, které se Vám vejde do všech kabelek. Mobil se bude cítit v bezpečí v neoprenovém pouzdru a šálek kávy si vychutnáte v tomto skvostném hrníčku, který pohodlně strčíte do myčky a nebo mikrovlnky.

Santoro set The Fox Santoro set The Fox

Tyto originální a designové doplňky Santoro London najdete všechny na Different.cz, tak si pořiďte nějaký ten kousek značky Sanotoro London, ať se z vašeho všedního dne stane nevšední a vy budete stále different :)

Video z naší módní internetové televize Different TV je zde:

https://www.youtube.com/watch?v=Tn40skPFw2I

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace