DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Rtěnka Yves Rocher jako dárek

  27. 03. 2017      Ze světa módy

,,Móda umožňuje ženám být stále týmiž, a přece nikdy stejnými", tvrdí Senta Bergerová, která pravděpodobně ví, o čem mluví. Ženy totiž jsou odjakživa tou hezčí součástí lidské rasy a nejde jen o krásu vnitřní, ale také o tu vnější. Ženy se rády hezky oblékají, líčí a i když se potkají s jinými ženami v podobném nebo stejném outfitu, každá přesto vypadá jinak. A proto se náš módní eshop, který není věnován pouze ženám samozřejmě, nazývá different.cz - najdete tu totiž vždy něco, v čem budete jiné. 

A protože si vás rádi hýčkáme, rozhodli jsme se vám věnovat luxusní rtěnku značky Yves Rocher jako dárek ke každému nákupu nad 1000 Kč. Nejen, že se postaráme o váš zevnějšek, ale věříme, že i pohladíme vaši duši. Protože jakmile se budete cítit skvěle navenek, bude vám dobře i uvnitř a o to nám jde. 

Rtěnky Yves Rocher jsou v hodnotě 450 Kč, a tak se rozhodně nejedná o nekvalitu. Navíc nabízíme pestrou škálu barev, abychom zabránili tomu, že budete mít všechny stejné rty. Jen bychom byli moc rádi, abychom vám po otevření balíčku s věcmi nebo s doplňky, vykouzlili úsměv na tváři a abyste si vy svou rtěnkou označkovaly vaše milované polibkem. 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace