Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Rinascimento - luxusní italská značka na Different.cz

  01. 12. 2017      Ze světa módy

Ciao bella, máme pro vás skvělou zprávu, na Different.cz jsme pro vás totiž naskladnili novou značku. Italskou značku Rinascimento, které jsem absolutně podlehli a věříme, že i vám se zalíbí natolik, že jí brzy podlehnete stejně tak, jako my! Víme, že Italové to s módou umí, a proto pro vás nabíráme hodně italských značek. V neposlední řadě to byla například extravagantní značka Fornarina. Teď je to Rinascimento. 

Rinascimento v překladu znamená renezance a vyslovuje se [rinašimentooo] a můžeme potvrdit, že název stylu naprosto odpovídá. Rinascimento je elegantní, extravagantní a sexy móda, kterou si zamilují všechny dívky, ženy i paní. Zkrátka všechny dámy bez rozdílu věku, které mají rády luxusní, kvalitní a stylovou módu, kterou tato značka vytváří. Rinascimento je italská luxusní módní značka, jejíž historie sahá až do roku 1960. Její zakladatel Vittorio Tadei chtěl luxusní italský design přenést na oblečení, které podtrhne ty nejkrásnější vlastnosti každé opravdové ženy.

A co si pod tím můžete představit? Opravdu krásné decentní, ale i divoké modely, které podléhají aktuálním trendům, kombinují materiály, hravé barvy a designy. A co je u této značky specifické? Je opravdu originální, neboť pro každou kolekci vyrobí vždy jen omezený počet kusů, aby se každá dáma cítila být výjimečná. Proto, když budete vybírat, tak opravdu moc dlouho neváhejte. Pak se totiž může stát, že už váš vysněný kousek prostě nebude! 

Výsadou této italské značky je také to, že všechny kousky skutečně vyrábí v Itálii, nikoliv v Asii. Aktuální kolekce značky Rinascimento pro podzim zimu 2017 je plná atraktivních modelů. Navrhované šaty můžete vynášet na různé příležitosti, obzvlášť na vánoční večírky nebo na plesovou sezónu se vám teď budou hodit a dokonalé kabáty jakbysmet. Však posuďte sami..

dámské šaty Rinascimento

dámské šaty Rinascimento

dámský kabát Rinascimento

Pokochat se můžete i videem: 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace