Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Rider Sandals - nová plastová botová láska na Differentu

  17. 05. 2019      Ze světa módy

Je čas přivítat do naší sbírky ,,plastových" značek novou lásku. Brazilskou módní značku ​Rider Sandals. Značka Rider Sandals vznikla už v roce ​1986,​ pod jedním z největších výrobců bot na světě, ​společností Grendene a jak už název napovídá, nabízí ​především sandály, žabky nebo třeba i pantofle. 

Aktuální kolekce pro jaro a léto 2019 nabízí jak dámské boty Rider, tak i pánské a unisex kousky. Takže se se svou drahou polovičkou můžete třeba sladit do stejných barev a designů. Tzv. matching outfits se teď prostě nosí a je to vkusné a dost roztomilé, navíc si boty Rider nebudete muset závidět. 

boty Rider Sandals

Takové pánské žabky Rider využijete nejen na dovolenou, do fitka nebo na doma, ale hlavně na běžné nošení v letních měsících. Doménou této značky je především kvalita, funkčnost a hlavně ohleduplnost k životnímu prostředí, jsou totiž vyráběné výhradně z recyklovatelných materiál​ů a 99% odpadu, který při jejich výrobě vzniká, je buďto znovu použito nebo rovněž recyklováno.

Boty Rider jsou protiskluzov​é, ​odolné vůči běžným povrchům, ​mají speciálně tvarovanou polstrovanou stélku, a tak vám zajistí maximální komfort na každém kroku. Značka je ideální pro milovníky aktivního životního stylu. Nepodléhá sice módním trendům, přesto vyjadřuje svůj originální styl napříč kolekcemi bot, které můžete obouvat i několik sezón. 

boty Rider Sandals

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace