DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Reportáž: Desigual na New York Fashion Week

  24. 10. 2013      Ze světa módy

Módní přehlídka Desigual v Lincoln Center ve městě mrakodrapů se nesla jako obvykle ve veselém duchu. Modelky si prozpěvovaly, usmívaly se od ucha k uchu a také tančily. A jako vždy Desigual přišel s něčím originálním- předváděli nejen modelky, ale i umělci.  DJka Amber Le Bon, dcera zpěváka kapely Duran Duran nebo třeba modelka Yasmin Le Bon, která se pravidelně objevuje na noční scéně v Londýně.

Amber Le Bon pro Desigual Amber Le Bon pro Desigual

V roce 2009 byla Amber zvolena nejvíc sexy dcerou mezi celebritami. A proč si jí vybral Desigual? Prý pro její přirozenost a styl bojovnice :)

Další hvězdou přehlídky byla Talli Lennox, dcera zpěvačky Annie Lennox, která se objevila v nejprestižnějších časopisech světa a kombinuje v sobě modeling a roli umělkyně. V její povaze se snoubí bohémství a temperament, proto dokonale reprezentuje oblečení Desigual.

Tali-Lennox-with-Desigual1

A proč právě Talli? Protože je obrazem svobodného ducha a sofistikovanosti.

Kromě těchto dvou hvězd - Talli a Amber - bylo molo naplněno modelkami a modely ze všech kontinentů. Všichni byli oblečeni v široké škále oblečení a doplňků různých střihů. Působili velmi sexy, byli plni barev, radosti a hravost hrála prim. Vždyť o tom značka Desigual je!

Zábava na přehlídce Desigual Zábava na přehlídce Desigual

Některé modelky si i zatančily:) Některé modelky si i zatančily:)

Proč se mračit? Desigual je tvořen pro úsměv. Proč se mračit? Desigual je tvořen pro úsměv.

Desigual kabát z kolekce jaro/léto 2014 Desigual kabát z kolekce jaro/léto 2014

Na následujících fotografiích můžete vidět, že tvůrčí tým značky oblečení a bot Desigual věnoval spousty úsilí i tomu, aby modelky a modelové vypadali na mole šťastně a usměvavě. A odvedli opravdu skvělou práci! Jeden z účastníků poznamenal: "Modelky byly vrcholem celé přehlídky, usmívaly se, tančily a jejich štěstí bylo nakažlivé:) Když přehlídka Desigual skončila většina diváků se také usmívala."

Každá modelka našla na svém štendru návod jak být Desigual :) Každá modelka našla na svém štendru návod jak být Desigual :)

"La vida es chula" "La vida es chula"

Modelky si přehlídku Desigual opravdu užívali Modelky si přehlídku Desigual opravdu užívali

Takhle vypadalo místo v šatně každé modelky Takhle vypadalo místo v šatně každé modelky

Modelka děkuje designérům značky Desigual Modelka děkuje designérům značky Desigual

Také se těšíte na kolekci jaro/léto 2014 , tak jako my? Ale nepředbíhejme, ještě nás čeká podzim a zima;) Novou kolekci Desigual najdete zde: DESIGUAL

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace