Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Ptačí motivy jako letní módní trend!

  04. 07. 2018      Ze světa módy

Opeřenci vládnou nejen přírodě, ale i módnímu světu. Tak pardón, my víme, že králem zvířat je lev, ale bez ptactva by to přece taky nešlo. Pták je takové zvláštní, roztomilé a přitom nenáročné zvíře, na které málokdo má fóbii. Ba dokonce někteří lidé ptáky chovají a považují je za domácí mazlíčky. Někteří je milují natolik, že je na sebe i oblékají. Nebojte nemyslíme ty ubohé, živé tvory, ale motivy ptactva na oblečení a jiných doplňcích. 

Plameňáci

Pokud sledujete módní trendy, pak vám určitě neunikli plameňáci. Plameňáci už druhé léto ovládli módní ulice, ale i bazény. Kdo nemá na instagramu alespoň jednu fotku s plameňákem, jako by nebyl. A tak se tento motiv všem módním nadšencům zalíbil, že ho máme všude. Na tričkách, mikinách, sukních, kabelkách, ba dokonce i botách.

A protože milujeme značku Melissa a Melissa nikdy není pozadu, můžete si do své plameňákové sbírky pořídit třeba tyto krásné baleríny Melissa, které si zamilujete na první obutí. Na našem eshopu najdete motiv plameňáka také na různých doplňcích značky Santoro

 

baleríny Melissa

kosmetická taška Santoro

Šaty Culito from Spain

Španělskou značku Culito from Spain milujeme zejména pro její nejoriginálnější a nejvtipnější modely. I u této značky opeřenci nechybí, a tak si můžete pořídit třeba šaty s kohoutem nebo s roztomilým kolibříkem.

šaty Culito from Spain

šaty Culito from Spain

Desigual

Ovšem, ani značka Desigual nezůstává pozadu s ptačími motivy. Vybírat můžete třeba z triček. Toto originální tričko s motivem sovy na našem eshopu najdete v různých barevný provedeních.

tričko Desigual

 

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace