DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

První Česko-Slovenskou Miss se stala Veronika Maléřová

  07. 10. 2015      Ze světa módy

V sobotu 3. 10. se v plzeňském Parkhotelu konal galavečer, kde nechyběla přehlídka ve spodním prádle ani James Bond. Proběhlo zde vyhlášení první Česko-Slovenské Miss ve stylu Jamese Bonda, kterou se stala 23 letá rodačka z Rožnova pod Radhoštěm - Veronika Maléřová. My byly u toho, a tak můžeme potvrdit, že to nemělo chybu!

Zdroj: Oficiální facebook Česko-Slovenska-MISS-2015

Krásky a moderátorku Andreu Verešovou oblékala módní návrhářka Zuzana Lešák Černá, nechyběla světová přehlídka spodního prádla Victoria´s Secret a samozřejmě módní ,,Different" show značky Desigual. Vítězky si odnesly mnoho krásných a hodnotných cen. 

Šaty módní návrhářky Zuzany Lešák Černé. Zdroj: Oficiální facebook CS MISS 2015

Finálový večer Česko-Sloveské Miss byl nabitý nápaditým programem, nuda rozhodně nebyla na místě, a to nemáme na mysli pouze originální volné disciplíny finalistek. Galavečer zdobily nejen krásné finalistky z Čech a Slovenska, ale také hvězdná porota, Václav Noid Bárta nebo dokonce James Bond. ;) Finálový večer byl věnován mimo jiné charitativní organizaci ,,Dobrý skutek", pro který se po vyhlášení vítězky dražila její korunka, vydražila se za krásných 105 000 Kč. Tato částka byla věnována pro výcvik asistenčního psa. 

Zdroj: Oficiální facebook CS Miss 2015

Královnou krásy se stala VERONIKA MALÉŘOVÁ, 2. Česko-Slovenskou MISS se stala DOMINIKA GAJDOŠOVÁ, 3. Česko-Slovenskou MISS je BARBORA FENCLOVÁ z Plzně. Ocenění Miss sympatie získala VERONIKA ROBOTKOVÁ.

Vítězkám srdečně gratulujeme ;)

Zdroj: Oficiální facebook CS Miss 2015

Andrea Verešová. Šaty Zuzany Lešák Černé. Zdroj: Oficiální facebook CS Miss 2015

Different show. Zdroj: Oficiální facebook CS Miss 2015

Václav Noid Bárta. Zdroj: Oficiální facebook CS Miss 2015

Zdroj: Oficiální facebook CS Miss 2015

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace