DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Prožijte léto s krásnými šaty značky Culito from Spain !

  30. 07. 2015      Ze světa módy

Léto je už plně tady a s ním přichází každoroční problém, že my dámy nemáme co na sebe ;) Věci v šatníku oprášíme a zjistíme, že ty šaty, které nám ještě minulý rok přišly jako super úžasné, už vlastně tak úžasné nejsou.. Co s tím? Pomůžu Vám tento problém vyřešit.

Culito from Spain

Španělská značka Culito from Spain, která pochází z Kanárského ostrovu Tenerife vytvořila krásnou novou kolekci jaro/léto a návrhář si na ní nechal opravdu záležet. Dám vám pár tipů z nové letní kolekce šatů značky Culito from Spain.

Culito from Spain Parione
Culito from Spain Parione

Vzory a potisky jsou opět plné příběhů a tyto letní šaty jsou detailně krásně zpracované díky aplikaci kamenů, flitrů a jiných ozdob.

Culito from Spain Gafas
Culito from Spain Gafas

Navíc v této kolekci mají šaty Culito from Spain  nové neokoukané střihy. A samozřejmě jsou pestré a hýří barvami, na léto to pravé ořechové! V létě přeci nechceme být za šedé myšky, ale chceme ukázat světu, že jsme tu a že si léto chystíme pořádně užít ;)

Culito from Spain Margaritas
Culito from Spain Margaritas

Vybírejte z pestré nabídky na Different.cz a připravte se na léto včas a nezapomeňte být stále different ;)

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace