-10 % SLEVA s kódem MIDSEASON10 (neplatí na Anekke)Končí za 155 hodin 20 minut
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Provoňte letošní Vánoce

  07. 12. 2020      Ze světa módy

Vánoce. Čas, na který se každý rok těšíme...

Čas, k němuž hořící svíčky určitě patří, a který je spojený s širokou škálou vůní.
Vůně neodolatelné, vábivé, s kouzlem pravých Vánoc najdete i pod oblíbenými značkami Yankee Candle a WoodWick. Svíčky, vonné vosky nebo třeba i vonné kolíčky do aut s nejen vánočními aroma jsou skvělými tipy na dárky pro vaše blízké. 

Provoňte letošní Vánoce sladkou vanilkou, i když zrovna nepečete nebo vůní jehličí, i když stromeček máte umělý. Díky svíčkám WoodWick navíc přispěje vánoční pohodě i praskání dřevěného knotu, který i v bytě navodí příjemnou uklidňující atmosféru, jako byste seděli u hořícího krbu. 

Oslní vás dřevitými vůněmi, špetkou koření a smyslné ambry, jaké jsou třeba v Amber&Incense, smyslným černým pepřem nebo šťavnatým granátovým jablkem. 

Woodwick

Yankee Candle

...se letos překonali a nabízí velkou nabídku svíček nejen s vánočními kombinacemi vůní, ale i designy. Ucítíte jablka, skořici, pekanové oříšky, mandarinky nebo výraznou skořici. 

Takový dárek jistě potěší Vaši maminku, babičku nebo kamarádku. Myslete ale i na sebe a provoňte i své Vánoce u vás doma (ať ty neodolatelné vůně pak obdarovaným třeba nazávidíte) :-) 

Yankee Candle

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?