Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Proměny vizáže s Different.cz a DesignBlock.cz - paní Andrea - 41.DÍL – DIFFERENTTV.CZ

  23. 10. 2014      Different TV CZ / SK

Proměny vizáže jsou velmi oblíbené téma. Jednou za čas se chceme trochu pozměnit, vyladit a hodit se do nového kabátu. A to doslova ;)

V této proměně zažijete krásný den s paní Andreou, Differentem a také studiem Design Block, které se postaralo o líčení a také nový účes paní Andrei. Vlasy naší proměňované hned dostaly zdravější a uhlazenější vzhled. Do barvení vlasů se nakonec nešlo, jelikož paní Andrea s malými dětmi není v situaci, kdy by mohla pravidelně chodit ke kadeřníkovi. Proměna vlasů nebyla tedy tak zásadní a šli jsme spíše cestou střihu.

Proměny vizáže a vlasů se často ženy bojí, ale paní Andrea do proměny šla s vervou. A hlavně věděla, že rodina si zatím zajde do ZOO, a tak má celý den pro sebe a pro své opečovávání ;) Dita Nosková Bezděková (majitelka Design Blocku) si vzala osobně na starosti líčení a poradila paní Andree i barvy, kterých by se měla vyvarovat a produkty, které se k ní naopak výborně hodí.

Oblékání se zhostila manažerka obchodu www.DifferentFashion.cz paní Simona Poláková, která ve spolupráci se svým týmem paní Andreu oblékla do několika outfitů. Outfity byly kombinovány převážně ze španělské značky Desigual, a tak bylo jasné, že paní Andrea bude zářit. Toto se splnilo a všichni přítomní souhlasili, že jí to velmi sluší.

Syn Vojtíšek se na konci videa vyjádří k tomu, jak se mu maminka líbí, a tak nevypínejte dříve než na konci ;)

První proměny se týmy z Differentu i z Design Blocku zhostily výtečně, a tak se můžete těšit na další. Jo a sledujte nás, ať Vám neunikne žádné další video.

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace