Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Proměna s Different.cz a DesignBlock.cz - NIKOL

  09. 07. 2015      Different TV CZ / SK

Proměna je jedním z nejoblíbenějších témat naší http://www.DifferentTV.cz ;) Minulý díl s paní Andreou : Proměna vizáže - paní Andrea měl velký úspěch, a tak jsme v tomto videu vyhlásili další přihlašování do další proměny: Přihlášky do proměny. Z přihlášek jsme vybrali maminku na mateřské dovolené - Nikol - a bylo super, když jsme zjistila, že je pro ní Desigual a www.Different.cz tak trochu srdcová záležitost.

Nepřekvapilo nás tak, že jí kousky Desigual a Scotch&Soda dost slušely ;)

Nejprve jsme s Nikol natočili úvodní rozhovory a přesunuli se celý tým do studia krásy Design Block. Tam na nás čekala majitelka tohoto studia Dita Bezděková, která se svým týmem začala pracovat na proměně.

Proměna začala účesem, barvou a střihem.  Už tady jsme tušili, že to Nikol bude slušet ;) Pak následovalo líčení, které si vzala na starosti přímo Dita. Posuďte ve videu sami, jak se celá proměna povedla.

Pokračovali jsme totiž do Differentu, kde manažerka obchodu Simona Poláková vybrala Nikol pár outfitů ze značek Desigual a Scotch&Soda. Náš názor? Jasné za JEDNA. Super den, super lidé, zábava, styl, móda, krása.

Sen každé ženy ;) Děkujeme Nikol a těšíme se na další proměnu ;)

Publikoval: Milan Polák

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace