Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Proč nakupovat vánoční dárky u nás?

  21. 11. 2016      Ze světa módy

Blíží se Vánoce, svátky klidu, míru a pohody. Představujete si sami sebe u domácího krbu s cukrovím v jedné ruce a s ovladačem ve druhé. Každý tráví Vánoce jinak, ale většina má jedno společné, chce si odpočinout. Ovšem, co všechno pro takový vánoční odpočinek musíme udělat, je šílené. Nemluvě o generálním úklidu celé domácnosti, kdy utíráte prach i tam, kde ho přes rok ani nehledáte. Navařujete, pečete, sháníte dárky. 

Shánění dárků je na jednu stranu úžasné, protože se vžíváte do role svých blízkých a snažíte se vymyslet, co nejoriginálnější dárek, který by jim mohl udělat radost. Ale ty tlačenice v obchodních centrech, ty jsou zkrátka k nesnesení. Na tom se asi shodneme. Čili tady se jednoznačně nabízí jedna naprosto předvídatelná otázka, s níž se pojí desatero odpovědí.

Proč nakupovat vánoční dárky u nás? 

  1. Nakoupíte jedinečné vánoční dárky, které potěší i tetu z druhého kolene. 
  2. Nakoupíte online a my vám poradíme. Pokud si nebudete vědět rady, zeptejte se nás na chatu nebo nám volejte. 
  3. Nakoupíte z pohodlí vašeho domova, z postele, z práce, z kavárny, z kina, z vlaku...
  4. Nakoupíte v klidu, bez stresu, přetahování se s dalším nákupčím, bez monoklů, infarktů a dalších katastrofických scénářů. 
  5. Nakoupíte rychle a když objednáte do 12:00, nejdéle do dvou dnů budete mít dárek doma. Z 98% hned druhý den.
  6. Nakoupíte spolehlivě, protože se nemusíte obávat, že budeme mít zavřeno. 
  7. Nakoupíte dárky pro celou rodinu včetně domácích mazlíčků.
  8. Nakoupíte bez strachu na nárok na výměnu. Protože vánoční dárky můžete vrátit nebo vyměnit do 6. ledna. To jen pro případ, že by vám váš drahý koupil moc velké tričko.
  9. Nakoupíte výhodně, protože dodržujeme ceny, které jsou dány od výrobců a pro registrované máme speciální akce.
  10. Nakoupíte výborně, protože Vaše dárky zkrátka nebudou mít konkurenci. Dárky od značek Desigual, Scotch&Soda, Santoro, O bag, Disaster, Calvin Klein atd. jsou prostě BOŽÍ ;)


Co vy na to? Jen si to zkuste představit. Vůně svařeného vína, pečeného cukroví, třpytivá světýlka, přátelé a rodina. Pohoda, klid a svoboda. Takové jsou Vánoce s Different.cz. Užijte si Vánoce v klidu, nakupujte u nás a buďte different s www.different.cz.

A abychom Vás to ještě více usnadnili, natočili jsme pro vás speciální vánoční díly Different TV, kde od nás jako dárek dostanete pár tipů na originální vánoční dárky

Publikoval: Eliza Curca

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace