DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Proč milovat značku Rider

  05. 07. 2019      Ze světa módy

Milovat znamená chtít! Musíme k tomu mít důvod? Ne!

My vám ale přeci jen pár pádných důvodů proč milovat značku Rider Sandals dáme! 

Jak už název napovídá, jedná se o značku především sandálů, žabek a pantoflí. Nejsou to ale obyčejné letní "ťapky", jak by se mohlo zdát. Skrývají v sobě kouzlo. Kouzlo pohodlnosti, praktičnosti a kvality, pilíři své značky.

Rider Sandals dbá především na komfort při každém kroku a funkčnost, kterou ocení muži i ženy. V Rider botách můžete vyrazit do města, na pláž, výlet, i k bazénu, jsou totiž protiskluzové a odolné nejen proti vodě, ale i písku a dalším povrchům. 

Rider Sandals

Zajímavostí je, že každý pár Rider je z recyklovatelných materiál​ů a 99% odpadu, který při jejich výrobě vzniká, je buďto znovu použit nebo recyklován, nemusíte tedy mít pocit, že s koupí dalších bot zanedbáváte ohleduplnost na životní prostředí. 

Design žabek, pantoflí i sandálů je určován a směrován smyslem pro aktivní život, brazilským temperamentem a svobodným duchem. Rider můžete s úsměvem nosit tolik sezón, kolik jen chcete. Nepodléhají totiž modním trendům a jdou si svou vlastní cestou. 

Rider žabky

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace