Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Proč kabelky Louis Vuitton prodává dinosaurus

  20. 09. 2013      Ze světa módy

Pokud vlastníte velkou globální značku musíte také zodpovídat za to, aby byla efektivně prezentována ve všech zemích, kde má své zastoupení. A to je samozřejmě věc náročná. Kampaně by měly být jednotné a nést se ve stejném duchu. Jak to udělat aby všude oslovily požadovanou cílovou skupinu?

Louis Vuitton výlohy Louis Vuitton výlohy

Louis Vuitton výlohy s dinosaurem Louis Vuitton výlohy s dinosaurem

Většina drobných obchodníků si najme aranžéra, anebo svépomocí naskládá třeba prázdné obaly, které doplní zbožím a nějakou tou dekorací. Oproti tomu Louis Vuitton věří ve velkou sílu výlohy, která má moc upoutat a přitáhnout oči kolemjdoucích i na přeplněných třídách s luxusními obchody, kde se doslova snaží válcovat svou konkurenci. Přestože se design LV kabelek mění jen okrajově, tak LV zaujme designovou šokující výkladní skříní s unikátním obrazem. A to tak, že donutí zákaznice se vždy alespoň zastavit. Na každou sezónu musí přijít něco nového, co tu ještě nebylo. Kabelky Louis Vuitton nejsou levné, a tak je o to více důležité stále ukazovat o čem je celá značka.

Louis Vuitton - jak probíhá návrh výloh Louis Vuitton - jak probíhá návrh výloh

Každý nápad ve tvůrčím týmu Louis Vuitton začíná náčrtem...

Louis Vuitton - zlatý dinosaurus jako tahák výlohy Louis Vuitton - zlatý dinosaurus jako tahák výlohy

A proč teď právě zlatá kostra dinosaura? Tento nápad zastihl designéra značky Louis Vuitton při návštěvě muzea Les Jardins des Plantes v Paříži, kde si ostatky těchto pravěkých velikánů prohlížejí jak dospělí, tak děti. Louis Vuitton přinesl tyto obrovské prehistorické kostry zpět k životu v surrealistické fantazii. Jejich kosti plní okna Louis Vuitton Maison obchodů, ze kterých jasně září antické zlato.

Louis Vuitton - dinosauří vejce Louis Vuitton - dinosauří vejce

Louis Vuitton - dinosaurus a kabelka LV Louis Vuitton - dinosaurus a kabelka LV

A pokud se tak jako my nedostanete na 5th Avenue Maison do New Yourku, tak se alespoň pokochejte těmito krásnými fotografiemi okázalých výkladních skříní plných luxusu.

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace