DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

PŘEDSTAVUJEME VÁM DÁMSKÉ BOTY GOBY

  06. 02. 2020      Different TV CZ / SK

 

GOBY! Hravé, bláznivé, neokoukané a netradiční dámské boty, které stojí za hřích…

Dámské boty GOBY jsou v módním průmyslu úplným nováčkem. Značka byla založena teprve před čtyřmi lety a od té doby si stačila získat již mnoho zákazníků po celé Evropě.

Na první pohled je zřejmé, že Goby jsou opravdovým unikátem, jak vzhledem, tak provedením. A právě vzhled je základním stavebním kamenem značky. Pochvalu si zaslouží především designové oddělení, které bezesporu odvádí výbornou práci.

Designéři jsou ve výrobním procesu to nejdůležitější, co značka Goby má. Oni dávají život novým botám. Oni jsou ti, co vymýšlí jaké grafické prvky a barvy v danou sezónu budou.

Všechny tyto informace zpracují a následně přenesou tužkou na papír. Po finální kontrole a doladění všech detailů zadají svá umělecká díla do počítačů a světe div se, boty jsou ve výrobním procesu.

Na co nesmíme zapomenout je fakt, že všechny boty se dělají ručně. Každá jednotlivá bota prošla šikovným ševcům pod rukama. Díky tomu je každá bota opravdový originál.

Na náš Facebookový profil jsme dávali video, jak se boty GOBY vyrábí a dokázali si tak lépe představit, jaká krásná, ale zároveň složitá práce to je.Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace