DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Praktické peněženky Desigual

  24. 10. 2014      Ze světa módy

Základem každé kabelky je mít kvalitní a praktickou peněženku. Takové pořídíte v nové kolekci Desigual podzim/zima 2014. Peněženky Desigual jsou vyrobeny z odolných textilních materiálů a nabízejí řadu nápaditých vzorů. Jsou opatřeny několika oddělenými úložnými prostory zajišťující maximální pohodlí a funkčnost pro každého majitele.

Desigual peněženka Mix Flojigsaw Desigual peněženka Mix Flojigsaw

Tyto malé peněženky Desigual jsou vyrobeny na povrchu z textilního materiálu a uvnitř z koženky. Mají zapínání na patent a jsou rozděleny do 2 částí. Pod prvním patentem se nachází kapsička na drobné na zip a 3 přihrádky na ostatní dokumenty. Pod druhým patentem má peněženka 6 přihrádek na karty, 1 na bankovky a 3 přihrádky na ostatní dokumenty. Peněženka má na zadní straně 1 volnou kapsu.

Desigual penněženka Lengueta Seduccio Carry Desigual penněženka Lengueta Seduccio Carry

Dalším typem jsou tyto praktické menší peněženky se zapínáním na patent. Obsahují 4 přihrádky na karty, několik dalších na ostatní dokumenty a kapsu na drobné na zip s 2 kapsami.

Desigual peněženka Lengueta Bolas Rojas Carry Desigual peněženka Lengueta Bolas Rojas Carry

Jako další jsou tyto elegantní peněženky větších rozměrů s kovovým zdobením. Uvnitř má zvlášť odepínatelný prostor na karty a větší doklady, následuje kapsa na zip na drobné mince a další úložné přihrádky na karty, kterých má tato peněženka dohromady 18.

Desigual peněženka Ziparound Addition Desigual peněženka Ziparound Addition

Další typ peněženky Desigual obsahuje 6 přihrádek na karty, 4 na ostatní dokumenty, odnímatelné pouzdro na patent s kapsou na zip a s 4 přihrádkami na karty a foto. Uvnitř najdete také prostor pro tužku, kapsu na drobné na zip a na zadní straně vnější kapsu na zip. K peněžence náleží také odnímatelné malé poutko a peněženku tak můžete použít i jako malé psaníčko do ruky.

Desigual peněženka Twolevels Flower Geometri Desigual peněženka Twolevels Flower Geometri

Peněženky Desigual, které lze nosit i jako psaníčko. Tyto peněženky Desigual mají dvě hlavní kapsy se zapínáním na zip - jedna je určena na drobné mince a druhá na karty, bankovky a dokumenty. Peněženka má odnímatelné poutko pro použití jako psaníčko.

Desigual peněženka Doublezipp Labios Desigual peněženka Doublezipp Labios

Další je tato prostorná peněženka Desigual. Má dvě kapsy na zip - jedna je na drobné mince a bankovky, druhá je plná přihrádek na karty včetně prostoru pro tužku.

Desigual peněženka Maria Estambul Desigual peněženka Maria Estambul

Posledním typem jsou tyto krásné prostorné peněženky s oddělenou kapsou na zip po obvodu peněženky na drobné. Úložný prostor pro karty a bankovky je v kapse se zapínáním na patent. Je zde 14 přihrádek na karty, pouzdra na fotografie a kapsa na bankovky a další přihrádky na další dokumenty.

Tak vybírejte na: https://www.different.cz/penezenky__desigual

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace