Stylová taška na plavky k nákupu nad 1 500 Kč jako dárek!Taška k nákupu nad 1 500 Kč zdarma!TU CHCI!
Heureka fb instagram
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

1) AREA MANAŽER PRO JEDNU ZE ZEMÍ EU

Area manazer v Different.cz

Umíš skvěle ANGLICKY, BULHARSKY, ITALSKY, ŘECKY nebo POLSKY? A klidně hůře česky? Miluješ navíc módu? Jsi náš člověk ;)

Náplň práce: Překlady produktů a marketingu. Sociální sítě. Komunikace s našimi zákazníky.

Požadujeme:

  • Úsměv, pracovitost a nadšení.
  • Práce s PC, internetem a sociálními sítěmi.

Nabízíme:

  • Krásné kanceláře v Plzni.
  • Zázemí firmy s 10 lety zkušeností.
  • Fajn mladý tým

Pošlete nám svůj životopis s fotkou na milan@different.cz

Dáme kafe u nás a uvidíme ;)

2) PPC SPECIALISTA

IT práce v Different.cz

Potřebujeme PPC SPECIALISTU se zkušenostmi, kterého bude bavit zavádět novinky, automatizace, AI atd.
Umíš chytit naše PPC opratě do svých rukou a ukočírovat našeho výkonostního different oře? Běží rychle a potřebuje držet směr.

Co budu dělat?
Hlavně správu PPC - Adwords. Sklik, PPC Bee, vyhodnocování atd. atd.

A dále vše technického, co se v Different.cz řeší. Vedení projektů s programátory. Dohled nad zaváděním nových marketingových funkcí.
Správa minisites. Dohled nad kampaněmi na FB, IG atd.

Požadujeme:

  • Úsměv a DRIVE.
  • Znalost PPC světa, HTML, analytické myšlení, marketingový nadhled, soc. sítě.
  • Organizační schopnosti. Komunikativnost. Logické uvažování.

Nabízíme:

  • Práci v kolektivu 90% hezkých holek :)
  • Rostoucí online firma = možnost růstu.
  • Možnost práce jen na dopoledne nebo jen na určité dny. Ale i na HPP! Nebráníme se ničemu.
  • Hezké kanceláře v Plzni na Borech.
  • Príma tým a ty bláboly okolo.......... Jo! Jen u nás jsme chtěli říct, že to nejsou bláboly ;)

Našli jste zde práci, která vás zaujala? Tak šup! Neváhejte ;) Žijete jen jednou.

Pošlete nám svůj životopis s fotkou na milan@different.cz.