Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Pozor na fejky, kupujte originál!

  09. 07. 2018      Ze světa módy

Často se setkáváme s tím, že se nás ptáte, zda jsou kousky u nás na webu ORIGINÁL. Ano, JSOU! Ručíme za to svou hlavou. A smlouvami se všemi značkami, které prodáváme. Už od roku 2008 vám nabízíme pouze ORIGINÁLY světových značek přímo z jejich centrál. A nenávidíme fejky. Proč? To se mrkněte níže. 

Je asi zásadní vzít v potaz pár faktů. Proč nekupovat fejky? Jen tak mimochodem, víte, že se jedná o šedý trh stejně jako třeba prostituce nebo drogové deelerství?

Víte, že se z padělků neodvádí daně, a tak vlastně podporujete zločince ba dokonce teroristické organizace?

Víte, že padělky tajně bez jakékoliv kontroly vyrábí lidé v naprosto šílených podmínkách? 

Víte, že jsou to často malé děti, které by si měly spolu hrát? 

Asi málokdo si to uvědomuje. Bohužel. Člověk totiž především hledí sám na sebe a raději si koupí kabelku LV za ,,čista" jen aby splynul s davem. Co na tom, že podporuje naprosté šílenství. V některých zemích je prodej a koupě padělků přísně zakázána. Což je sice fajn, ale mnohem hezčí by bylo, kdyby to nikdo nikomu zakazovat nemusel a kdyby o padělky lidé vlastně vůbec nestáli.

Protože když někoho okrademe a nikdo na to nepřijde, tak nás také nikdo nepotrestá, ne? Tak jdeme všichni krást?  Můžeme u toho třeba přivázat pár dětí ke stolu, ať nám slouží, hm? To přeneseně vlastně koupí padělků stejně děláme. A v klidu s tím usínáme a v klidu chodíme po ulici a myslíme si, jaké jsme světoví.

Takže dost. Kašlete na fejky a nakupujte raději u nás. 

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace