Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Ponožky jako trendy dárek k Vánocům

  07. 12. 2018      Ze světa módy

"Ponožky pod stromeček jsou nejhorší dárkem."
"Hlavně nekupujte ponožky."
"Ponožky nééé!"

Slyšíte nebo čtete tyto zastaralé výroky více, než byste chtěli? Zapomeňte na ně! Ponožky dnes už nejsou nevítaným nebo dokonce nechtěným dárkem. Dnes je doba, kdy ponožky chceme, milujeme, žadoníme o ně (sama je na seznamu pro Ježíška mám). Stačí jen vybrat ty správné! A v tom vám pomůžeme...

Pravda, že s černými či bílými "fuskami" na Vánoce žádnou velkou chválu nesklidíte. S námi ale můžete vybrat takové ponožky, které budou opravdu trendy dárkem pod stromeček

Happy Socks 

Tisíce barevných kombinací i vzorů, které vždy a každému vykouzlí úsměv na tváři. Sáhnout můžete po jedněch Happy Socks ponožkách, ale i dárkové krabičce se čtyřmi páry v podobných designech. 

Happy Socks ponožky

Slippsy 

Roztomilosti se meze nekladou, a tak k ponožkám značky Slippsy můžete ladit i boxerky nebo domácí papuče se stejnými motivy. Snadno tak vytvoříte trendy dárkový set, například pro svou drahou polovičku. 

 

Slippsy

Calvin Klein 

Celosvětově známá značka Calvin Klein nabízí ponožky pro příznivce decentnějších designů. Pro muže sportovní i elegantnější k oblekům. Pro ženy hravé i jemné a ženské. Nechybí ani dárkové krabičky a sety. 

Calvin Klein dámské ponožky

 Calvin Klein pánské ponožky

Tommy Hilfiger 

Ponožky Tommy Hilfiger jsou decentní a zároveň nepřehlédnutelné. Samostatné, po dvou, po třech, v dárkových krabičkách různých provedení, které už jen stačí položit pod vánoční stromeček. 

Tommy Hilfiger dámské ponožky

Tommy Hilfiger pánské ponožky

XPOOOS

Avantgardní ponožky, které berou dech nejen designy, ale i kvalitou a pohodlností. Jejich velikosti jsou unisex, a tak se nemusíte obávat, že obdarovanému budou malé nebo velké. 

Xpooos ponožky

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace