Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

POHÁDKOVĚ KRÁSNÁ KOLEKCE OD ANEKKE

  31. 10. 2018      Different TV CZ / SK

ANEKKE

Přemýšleli jste někdy, jaké by to bylo vrátit se do minulosti. Například do těch bezstarostných dětských dnů. Do těch dnů, kdy každý strom byl prolézačkou... Každá louže pro nás byla nejlepší hřiště a koupaliště v jednom. Nebo kdy se nám nechtělo domů.. A každý den jsme objevili kousek toho našeho krásného světa? Každý z nás to alespoň jednou zažil. 

Pokud takovýto pocit chcete mít více než jen jednou za život je pro Vás značka Anekke ta pravá. Proč? Protože jako jedna z mála značek Vám dokáže vyvolat emoce. Díky Anekke se zamilujete a propojíte na první pohled dva nespojitelné světy. Ten co žijeme a ten módní. ÚŽASNÉ! 

U nás v Differentu jsme velmi šťastní, že Vám můžeme natáčet nové díly i s takovouto značkou, jakou je Anekke. Lidé po celém světě ji mají rádi. My ji máme rádu. Vy jí máte rádi. Nebojme se to říct. MILUJEME ANEKKE.

Simča s Nikol Vám nyní ukážou, že i díky značce se můžete ocitnout v jiném světě. Ve světě plném štěstí a radosti. Nasajte tu pravou atmosféru. Uvolněte se a vzhůru na nový díl.

KABELKY ANEKKE

Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace