Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Podzimní šaty Culito from Spain - nová kolekce 2018

  15. 10. 2018      Ze světa módy

Už je to tady! Nová kolekce oblíbené módní značky Culito from Spain je tady. Podzime a zimo třeste se, všechny slečny, ženy i dámy v této kolekci budou doslova zářit. I když jsou pro podzimní období sice typické spíše tmavé, tlumené barvy, s Culitem budete zářit všemi barvami a vůbec se toho nebojte. A protože, šaty jsou základem šatníku snad každé ženy,  rozhodli jsme se dámským šatům Culito from Spain věnovat  celý článek. 

Španělská značka Culito from Spain je hodně temperamentní, na to jste si, milé dámy, asi už zvykly. V této kolekci najdete ale také méně ujete kousky. Nutno říct, že návrháři této značky nezapomínají na aktuální módní trendy, takže se nemusíte bát toho, že byste nebyly in. Ať už si vyberete dlouhé šaty, midi nebo mini délku, s výstřihem nebo s rolákem, rozhodně u značky Culito nesáhnete vedle. 

Co se tedy střihů týče, jsou trendy a máme snad všechny typy. Co se týče materiálů, tak těm letos zkrátka neodoláte. Maximálně příjemné, lehké a kvalitní jsou všechny kousky. Některé šaty jsou lehké a některé silnější, záleží kam a kdy je budete chtít vytáhnout. Ať už na ples nebo do práce, fantazii se meze nekladou. Pojďme se tedy na tu nádheru podívat. 

šaty Culito from Spain

šaty Culito from Spain

šaty Culito from Spain

šaty Culito from Spain

Více inspirace najdete v našem dalším díle Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace