Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Plastové boty Melissa - boty 4 véček

  12. 02. 2018      Ze světa módy

Tímto článkem bychom vám chtěli říct, že byste si na letošní jarní a letní sezónu měly Melissky opravdu pořídit! Dáme vám několik tipů na to, proč jsou boty Melissa "must have" kouskem do vašeho botníku! Prozradíme vám veškeré výhody těchto plastových stylovek, kvůli kterým je už z nohy nesundáte! A protože se blíží jaro a protože nová kolekce Melissa pro jaro a léto 2018 je již online, řekli jsme si, že je na tyto pravdy ten správný čas. Tak pojďme na to.

boty Melissa

Boty Melissa jsou vyráběné ze speciálního materiálu Melflex, který je navíc napuštěný speciální parfémovanou esencí. Tato technologie parfémování materiálu zaručí, že vůně z bot nikdy nevyprchá a navíc provoní klidně celou místnost. Materiál Melflex je lehký, měkký a přizpůsobivý, to bylo jen pár informací, takhle pro začátek.

A teď hezky k věci. Dalo by se říci, že boty Melissa jsou boty 4 véček

V 1 - Voděodolné

V 2 - Voňavé

V 3 - Vstřícné k přírodě

V 4 - Velikostně poddajné

  1. Jsou VODĚODOLNÉ, vodou můžete boty čistit, po vodě s nimi můžete klidně i chodit ;-). Pokud se chystáte k moři, jsou pro vás žabky nebo pantofle Melissa naprosto ideální. Když třeba v balerínách Melissa vyšlápnete louži, tak by vás to vůbec nemělo rozhodit.
  2. Jsou VOŇAVÉ, jsou totiž napuštěné speciální voňavou esencí, která z bot nikdy nevyprchá. Pracovně tuto specifickou vůni nazýváme ,,žvýkačkovou vůní", protože voní sladce, jako žvýkačky, které jsme jako děti zbožňovali.
  3. Jsou VSTŘÍCNÉ K PŘÍRODĚ. Tak jako jakýkoliv jiný plast, jsou recyklovatelné čili ekologické.
  4. Jsou VELIKOSTNĚ PODDAJNÉ, díky speciálnímu materiálu Melflex, který je měkký a ohebný, se vaší noze jednoduše přizpůsobí, mohou se například lehce povolit, a tak vás nikdy nebudou tlačit.

boty Melissa

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace