DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Peněženky, které mají styl

  27. 03. 2015      Ze světa módy

Všichni to známe. Pěkně se vyfešákovat a hurá nakupovat. Skvěle se nám lesknou boty, za dobře padnoucím kabátem se otočí kde kdo, omamná a přesto příjemná vůně se za námi line jako nejvěrnější společník. Vybereme si oblečení, parfém, jídlo a jdeme ho zaplatit. V tomto okamžiku nastává ta druhá fáze jak být pořád krásní.

Výběr té správné peněženky je velmi důležitý a kde kdo na něj zapomíná a podceňuje. Je to jedna z věcí, které ukazujeme více jak spodní prádlo. A že zrovna spodní prádlo vybíráme docela pečlivě, nemyslíte??

Důkladný výběr peněženky je důležitý v mnoha ohledech. Například musí vypadat dobře, musí se do ní vejít peníze, všechny kreditní, debetní i slevové kartičky, kterých, ruku na srdce, není nikdy dost a také občanka, řidičák, fotka rodiny, náplast, kartička s krevní skupinou, kartička křičící: Mám kontaktní čočky a podobně. Je toho šíleně a to se vám jen tak nikam nevejde viďte??

Každá z výše zmíněných věcí se pere o své místo a já vám ukážu pár nádherných a přesto praktických peněženek od různých módních značek, které udělají parádu i pořádek ve vašem "účetnictví".

Peněženky pro náročné ženy

desigual-penezenka-zip-around- sddisaster-designs-penezenka-kliccvdisaster-designs-penezenka-s-jezkyvbdisaster-designs-penezenka-s-jezky

Portmonka, když s sebou nechcete nosit všechny doklady, kartičky a drobnosti

cvdfdisaster-designs-penezenka-portmonka-paper-planedisaster-designs-penezenka-la-boutique-shopping

Peněženka pro náročné muže

scotchsoda-panska-penezenka

Tak co? Už jste si i vy vybrali tu svou??

 

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace