Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

PANTOFLE A BOTY CROCS Z NOVÉ KOLEKCE LITE RIDE

  29. 07. 2019      Different TV CZ / SK

 

DÁMSKÉ PANTOFLE CROCS

Crocs! Značka, která nás překvapuje dlouhých 17 let. Za tu dobu značka Crocs ušla velice dlouhou cestu. A to nebyla vůbec jednoduchá. Plastové boty, které mají vzhled dřeváků? Kdo by to byl řekl, že se stanou opravdovým módním hitem. Jsme proto nadšeni, že vám můžeme přinášet vždy to nej od značky Crocs a že můžeme být součástí tohoto úspěchu. Vítejte proto u nového dílu Different TV.

Dnešní díl bude zaměřený na novinku LITE RIDE! Žhavá novinka, díky které jsou pantofle a boty Crocs ještě pohodlnější a stylovější. Nevěříte? Věřte, protože jsme si to vyzkoušeli na vlastní kůži. Udělali jsme si pro sebe takové malé uživatelské testování a vybrali pár vyvolených z našich řad. Všichni dali známku 1*! A to už něco znamená. A hlavně v tomto období!

Každý chceme mít nohy, jako v bavlnce. Obzvlášť teď, čas dovolených. Kromě vašich kamarádů, známých a rodiny je ideálním parťákem na tyto dobrodružné výpravy značka Crocs. Proč? 

Boty Crocs jsou z plastu a jejich hlavní výhodou je, že jsou odolné vůči vodě. Žádný déšť už vás nezastaví. Nezastaví vás ani tehdy, když na sobě budete mít tenisky Crocs. Ty stačí pouze naklonit a všechna voda bude pryč. Navíc jsou tááák pohodlné, protože. Žabky, pantofle, dřeváky, dokonce i tenisky obsahují masážní body, které vaší noze zpříjemní danou cestu. A to už je echt výhoda!

Málem bychom zapomněli. Značka Crocs pro letošní seźonu přichází i s modely pro ty nejmenší - dětské Crocs. Takže pokud chcete reprezentovat a být jako celá rodinka sladěná, máte ideální příležitost.

Kromě toho všeho (a že toho je), vám také představíme zcela nový koncept videí, kterým se nyní budeme věnovat více a více. Chceme, abyste se dozvěděli více zajímavostí, aktuálních informací a novinek od dané značky. Během pár minut vám shrneme to nejlepší a nejzajímavější co na Different najdete. Doufáme, že se vám videa budou líbit a již nyní se můžete těšit na další díl v podobném duchu.

Určitě nám dejte vědět i vy, jaké značky vás zajímají a my vám o ní natočíme další díl. Pište na mail či na Facebook. Volejte a hlavně buďte Different. Těšíme se na vás.

PÁNSKÉ CROCS

Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace