Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Pánské tenisky Converse - typ Chuck Taylor All Star II

  20. 10. 2016      Ze světa módy

Pánové, máte problém sehnat univerzální obuv, ve které byste se nestyděli vyjít na ulici? Máme pro vás několik tipů, za které se rozhodně stydět nebudete.

Converse černé pánské tenisky Chuck Taylor All Star

Značku Converse určitě dobře znáte a znáte i její populární typ Chuck Taylor All Star, který představuje tenisky klasické, kotníkové, textilní, ale i kožené. Tento typ je známý jednoduchým provedením, vyšší gumovou podrážkou a pogumovanou špičkou. 

Converse tmavě modré pánské boty Chuck Taylor All Star

Pokud si potrpíte na kvalitu, funkčnost a stylový design, tak vás rozhodně potěší naše novinka Chuck Taylor All Star II, která je na první pohled od původního typu téměř nerozeznatelná, ale ve skutečnosti se výrazně liší.

Converse stylové pánské tenisky Chuck Taylor All Star II

Materiál těchto pánských bot Converse není pouze textilní. Jedná se totiž o voděodolnou, nepropustnou membránu, která je ještě navíc prodyšná, a tak v nich můžete chodit i naboso. A když přehlédnete louži, nemůže vás to v žádném případě rozhodit. 

Converse stylové pánské tenisky Chuck Taylor All Star II

Tyto tenisky Converse jsou omyvatelné a hlavně, což je zásadní rozdíl, disponují vyměkčenou a odnímatelnou vnitřní stélkou, zvanou Lunaron, kterou najdete například u značky Nike, a tak v nich můžete chodit pohodlně, celý den. 

Vyměkčená stélka Lunaron

Conversky mají samozřejmě atypický design. Když se totiž dobře podíváte na obrázek, všimnete si efektivních fleků, které po zásahu světla vytvářejí sepraný efekt. 

Jak se vám líbí pánové? Pokud jsme vás inspirovali a máte na ně zálusk, nenechávejte se dlouho čekat. Na pohodlnější a stylovější obutí jen těžko narazíte. Tak buďte i vy different... ;)

 

 

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace