DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Pánské oblečení Desigual z kolekce Jaro/Léto 2015 – 52.díl – DIFFERENTTV.CZ

  17. 02. 2015      Different TV CZ / SK

Jste muž a jste sám sebou? Víte o čem život je? A máte názor, že to hlavní v životě je vždy zábava? Právě pro Vás je kolekce pánského oblečení Desigual ;) Muž, který obléká značku Desigual, nikdy nezapadne mezi ostatní jako šedá myš. Vždy bude za hvězdu, baviče a frajera.

Pánské košile Desigual vám padnou jako ulité. Stačí si vybrat, zda jste spíše typ postavy Slim nebo Regular. Slim je ta hubenější ;) Košile v pánské kolekci se dají najít i ve střídmějším designu. Vždy ale na sobě nesou něco originálního, čím okolí okouzlíte.

Pánské tričko Desigual? Jasná věc, ve které zazáříte. V nové kolekci Desigual Jaro/Léto 15 jsou např. pánská trika Desigual s motivy zvířat. Vždy vtipně upravenými, a tak opice nebo Tukan budou vaším přítelem v baru i na procházce. Obě trika uvidíte v tomto dílu módní internetové televize Different TV ;)

V Desigualu ví, že chlapi nejsou tak odvážní jako dámy, a tak v kolekci najdete i umírněnější vzory. Tento rok je hitem například tropický vzor, který prochází prakticky všemi světovými značkami.

Buďte different s vaším módním e-shopem http://www.different.cz ;)

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace