Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Paní Mánie Kabelková

  27. 01. 2020      Ze světa módy

Jsem s vámi každý den. Jdu s vámi ráno do práce, odpoledne nakoupit, večer do divadla. Jezdíme spolu na výlety i dovolené, trávíme spolu spoustu času. Máme se rády, důvěřujete mi, protože mi svěřujete své peníze, klíče od domova a další věci, bez kterých nedokážete fungovat. Jsme jako nejlepší kamarádky. 

Jsem paní Kabelková. Velká, malá, sportovní, elegantní, přes rameno i do ruky, mohu být jaká budete chtít. A teď si mě můžete pořídit za super novoroční ceny. Ty slevy jsou hotové tsunami. Tak rychle vybírejte, ať jsme brzy spolu.

Paní Kabelková ve slevě 

To, že jsem klesla na ceně mi rozhodně neubralo na kráse nebo kvalitě. Berte to jako znamení, že byste si mne opravdu měla pořídit. Třeba od značky Calvin Klein nebo Guess. To jsou značky, které mi dávají šmrnc, pořádnou dávku elegance a nadčasovosti, abyste se mnou mohla vyrazit nejen do města nebo na pracovní schůzku, ale i na takové ty více nóbl akce. 

Jestli se ale chcete odvázat a ukázat, odvažte se co se designu kabelky týče. Značka Desigual to totiž umí roztočit po vzoru španělských rytmů. Nepřehlédnutelné barvy i vzory oživí každý outfit, a vlastně i den. A pokud jste více praktičnost vyznávají typ, tak sáhněte po O bag. Tu snadno smontujete, rozmontujete a očistíte. Hodí se na pláž, k vodě, ale i pro běžné nošení, je totiž super doplňkem, který můžete pořád obměňovat a zdokonalovat. 

tsunami výprodejů kabelek

Tak už vás ta tsunami vlna kabelek smetla? Já už netrpělivě čekám, až skončím právě ve Vašem košíku! Vaše Kabelka. 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace