DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Outfit na shazování povánočních kil

  04. 01. 2019      Ze světa módy

Všichni to dobře známe. Obžerství během vánočních svátků neodolá asi nikdo z nás. Povalování, relaxování a pojídání slaďoučkého cukroví, chutných chlebíčků, šťavnatých pečínek, tradičního salátu, neodolatelných chuťovek nebo obložených mís. Nesměly chybět sladké nápoje, mnohdy s kapičkou alkoholu, abychom si přeci jen připili na zdraví a štěstí nás všech. Lednici se nevyhýbáme, za to zrcadlu či váze rozhodně, a to velkým obloukem. 

Přichází ale nový rok a s ním i spousta předsevzetí. Častým bývá to, shodit nabraná kila z výše zmíněného užívání si. A tak v lednu počet přijímaných kalorií klesá stejně tak rychle, jako počet přihlášených do fitness center stoupá. Cvičíme, posilujeme, shazujeme. Plní energie a odhodlání. A co nám chybí k tomu, aby nám to šlo ještě lépe? Přece super outfit! 

Pojďme se na tu dřinu vyladit! Ať vypadáme hezky, když makáme na tom, abychom vypadli hezky :-) 

Ať už jste ráda středem pozornosti nebo raději splýváte s davem, sportovní kolekce Desigual vám nabídne to "pravé ořechové" od hlavy až po paty. 

Desigual sport

Desigual sport FW18

Desigual sport outfit

A protože ve formě se chtějí udržovat nejen dámy, ale i pánové, máme tip na pohodlné sportovní kousky od značky Under Armour, který si oblíbí každý sportovec. 

 Under Armour

 Under Armour outfit

Under Armour pánské oblečení

Tak směle do toho a shazování kil, udržování kondice a uvolňování endorfinů zdar! 

 

 

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace