Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

OKOUZLUJÍCÍ KOLEKCE SANTORO LONDON

  27. 05. 2019      Different TV CZ / SK

SANTORO LONDON

V minulém týdnu jsme se ponořili do říše snů a fantazie, proto jsme si pro vás připravili další značku, která VÁS bude fascinovat a nejen to. Tato značka je krásná. Je jedinečná a milují ji ženy po celém světě. Víte o jaké značce mluvíme? Áno, přesně tak. Jedná se o novou kolekci značky SANTORO LONDON.

Možná se vám to zdá jako pouhopouhý sen, jak něco tak krásného mohlo vzniknout. Nejste sami. V roce 1984, takovýto sen měli Luccio a Meera Santorovi, ale postupně se ze snu stávala realita.V tomto samém roce vytvořili svůj první výrobek a následující rok, už vstoupili na trh s první kolekcí, která nesla název Bang on the Door.

My se ale rychle přesuneme v čase, do roku 2019. Tedy 34 let poté, co Luccio a Meera vytvořili svůj první výrobek. Pro letošní rok si tato úžasná značka připravila tři nové podkolekce. Těmi jsou - Bee-Loved, Tall Tails a Bubble Fairy. Pokud vám tyto názvy zatím nic neříkají, nezoufejte. Od toho je tady Simča s Nikol, které vám vše objasní.

Kromě nových podkolekcí, si pro vás Santoro London připravilo také nové produkty. Můžete se těšit na crossbody taštičku, kasičku nebo úžasnou šperkovnici. A pro milovnice deníčků také něco máme!

Tak co, vydáme se společně objevovat další krásnou značku? Věříme, že vás nová kolekce okouzlí stejně tak, jako nás. Určitě nám dejte vědět, jestli jste fanynkou této značky a jaké produkty máte. Budeme za to moc a moc rádi!

Krásné a tak trochu Different dny vám přeje celý tým Different.cz

KABELKY SANTORO LONDON

Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace