DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

"Od hlavy až k patě" - set Desigual Paulina inspirovaný pestrobarevnými kolibříky

  09. 02. 2014      Ze světa módy

Venku bylo spíš jaro než zima a vy už se nemůžete dočkat pestrých barev? Přinášíme Vám ochutnávku série doplňků z nové kolekce Desigual jaro/léto 2014, je plná svěžích originálních a pestrobarevných vzorů plných hravosti. Motivy ze série Paulina jsou plné květin, mandal a prim hrají především barevní ptáčci.

Série Paulina obsahuje 3 kabelky různých velikostí a tvarů, 2 druhy peněženek a 2 šátky.

Desigual Bowling Mirror Paulina Bowling Mirror Paulina zdroj: www.DifferentFashion.cz

Bowling mirror Paulina je výrazná pestrobarevná kabelka Desigual s hnědými koženkovými vsadkami. Kabelku lze nosit v ruce nebo přes rameno. Hlavní kapsa má zapínání na zip a uvnitř je několik menších kapes. Na přední straně této kabelky Desigual  jsou lesklé potisky, nášivka ptáčka a dvě menší kapsy na zip.

 

Bandolera Paulina zdroj: www.DifferentFashion.cz Bandolera Paulina zdroj: www.differentfashion.cz

Bandolera Paulina- praktický crossbag Desigual v kombinaci textilie a hnědé koženky. Hlavní kapsa má zapínání na zip a uvnitř je několik menších kapes. Na přední straně kabelky jsou dvě menší kapsy na drobnosti a ozdobná nášivka. Pomocí popruhů lze měnit velikost kabelky.

 

Newtokyo Paulina zdroj: www.differentfashion.cz Newtokyo Paulina zdroj: www.differentfashion.cz

Newtokyo Paulina- Veselá kabelka Desigual s výraznými barvami a hnědými koženkovými detaily. Kabelka je určená pro nošení v ruce nebo na rameni. Hlavní kapsa má zapínání na zip a uvnitř je několik menších kapes.

 

peněženka Paulina zdroj: www.differentfashion.cz peněženka Paulina zdroj: www.DifferentFashion.cz

Peněženka Paulina - textilní peněženka Desigual s hnědými koženkovými vsadkami. Peněženka má zapínání na zip po obvodu, obsahuje 10 přihrádek na karty a prostor pro další dokumenty. Kapsa na drobné má zapínání na zip. Rozměry této peněženky Desigual: 20 cm x 10 cm x 3 cm.

 

peněženka Indie Paulina zdroj: www.differentfashion.cz peněženka Indie Paulina zdroj: www.DifferentFashion.cz

Peněženka Indie Paulina- je také vyrobena z textilie, má koženkové prvky a hlavní zapínání je na patent. Uvnitř je 13 přihrádek na karty a dvě přihrádky na další dokumenty. Kapsa na drobné je oddělená se zapínáním na zip. Rozměry této peněženky Desigual: 20 cm x 11,5 cm x 3 cm.

 

šátek Paulina zdroj: www.differentfashion.cz šátek Paulina zdroj: www.DifferentFashion.cz

Šátek Paulina- pestrobarevný šátek větších rozměrů s geometrickými vzory mandal a motivy květin. Velikost šátku je 200 x 100cm

 

šátek Cuello Paulina zdroj: www.differentfashion.cz šátek Cuello Paulina zdroj: www.DifferentFashion.cz

Šátek Cuello Paulina- dámský cool šátek v kruhovém tvaru návleku od značky Desigual. Veselé letní barvy prozáří Váš vzhled. Rozměry: obvod 200 cm, šíře 75 cm.
Oba šátky Desigual jsou ze 100% polyesteru.

Podívejte se také na naše video o tomto setu Desigual:

Doufáme, že se Vám výlet s Desigualem mezi kolibříky, citrusy a pestrobarevné květiny líbil. Tyto kousky z nové kolekce jaro/léto 2014 jsou již nyní skladem na www.DifferentFashion.cz.

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace