-20% SLEVA s kódem EXTRA20 na GAP a UNDER ARMOUR!Končí za 105 hodin 38 minut
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

,,Od hlavy až k patě" - set Desigual Ishburi inspirovaný exotickými květinami

  19. 03. 2014      Ze světa módy

Taky Vám přijde, že už je venku spíš jaro než zima? A už se pomalu, ale jistě chystáte osvěžit šatník barvami? Právě pro Vás je série doplňků z nové kolekce Desigual jaro/léto 2014 s názvem Ishburi. Tato série je plná divokých exotických květin, která připoutá Vaše oči a zamilujete si jí stejně jako my.

Série Desigual Ishburi obsahuje 4 kabelky různých velikostí a tvarů, peněženku, šátek a náramek.

Desigual set Ishburi Desigual set Ishburi

Kabelka Desigual Bandolera Ishburi zdroj: www.differentfashion.cz Kabelka Desigual Bandolera

První kabelkou je Desigual Bandolera Ishburi- praktický crossbag Desigual, v kombinaci textilie a hnědé koženky. Hlavní kapsa má zapínání na zip a uvnitř několik menších kapes. Na přední straně kabelky jsou pak další dvě kapsy na drobnosti. Popruhem lze nastavit velikost kabelky.

Kabelka Desigual London Medium Ishburi www.differentfashion.cz Kabelka Desigual London Medium Ishburi www.different.cz

Další kabelkou je Desigual London Medium Ishburi- tato výrazná kabelka je velmi praktická. Má mnoho kapes jak na přední straně- na patent, na zip a volná kapsa. Tak na zadní straně- kde jsou 4 volné kapsy bez zapínání. Uvnitř kabelky je pak několik menších kapes. Kabelku lze nosit v ruce nebo přes rameno, kde si lze nastavit délku popruhu.

Kabelka Desigual Tokyo Ishburi www.differentfashion.cz Kabelka Desigual Tokyo Ishburi www.different.cz

Kabelka Desigual Tokyo Ishburi- tato pestrobarevná kabelka s koženkovými vsadkami má 2 kapsy na zip zvenku a hlavní kapsa je též na zip. Uvnitř opět několik menších kapes na drobnosti a telefon. Kabelku lze nosit v ruce nebo přes rameno.

Kabelka Desigual Mc Been Ishburi www.differentfashion.cz Kabelka Desigual Mc Been Ishburi www.differentfashion.cz

Poslední kabelkou je typ Desigual Mc Been Ishburi- tato veselá kabelka je originální díky přední kapse na patent ve tvaru motýla. Kabelka má další kapsu na zip zezadu a 2 kapsy ze strany též na zip. Vnitřek kabelky je vyplněn menšími kapsy na zip. Kabelku lze nosit na 3 způsoby- v ruce, na rameni a nebo přes rameno díky nastavitelnému popruhu.

Peněženka Desigual Indie Ishburi www.differentfashion.cz Peněženka Desigual Indie Ishburi www.different.cz

K žádné kabelce by pak neměla chybět peněženka Desigual se stejným motivem. Ta je vyrobena z textilie a hnědé koženky. Hlavní zapínání je na patent a uvnitř je 13 přihrádek na karty a 1 přihrádka na další dokumenty. Kapsa na drobné je oddělená a se zapínáním na zip.

šátek Desigual Ishburi www.differentfashion.cz Šátek Desigual Ishburi www.different.cz

Skvělým doplňkem, na který bychom neměli zapomenout je šátek. Ten celý outfit doladí a přidá mu na eleganci. Šátek Ishburi, který je ve stejném designu Vás díky své pestrobarevnosti rozzáří. Má obdélníkový tvar a rozměry 200x100cm.

Náramek Desigual Ishburi www.differentfashion.cz Náramek Desigual Ishburi www.different.cz

Posledním doplňkem setu Desigual Ishburi je sada 3 náramků ve veselých barvách s motivem květin.

S tímto designem s názvem Ishburi budete k nepřehlédnutí. Tak si osvěžte šatník těmito kousky z nové kolekce DESIGUAL jaro/léto 2014, které už teď můžete pořídit na www.DifferentFashion.cz

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?