DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

"Od hlavy až k patě" - Set Desigual Alguero inspirovaný zelenou krajkou

  21. 01. 2014      Ze světa módy

Dnešní článek bude věnovaný krásné sadě v krajkovém a tattoo stylu z nové kolekce Desigual jaro/léto 2014 v zelených tónech.

Chcete být sportovně elegantní a přesto nápaditá? S šaty Desigual Paris to půjde snadno, mají ženský projmutý střih "áčkového" tvaru s efektní stuhou v pase a praktický krátký rukáv.

šaty Paris zdroj: www.differentfashion.cz šaty Paris zdroj: www.differentfashion.cz

A co k těmto krásným šatům s motivem krajky? Doplňte je kabelkou Alguero se stejným vzorem, menší elegantnější Tokyo nebo velkou s množstvím praktických kapes London Alguero.

kabelka Tokyo Alguero zdroj: www.differentfashion.cz kabelka Tokyo Alguero zdroj: www.differentfashion.cz

 

Desigual kabelka London Alguero. Zdroj: www.DifferentFashion.cz Desigual kabelka London Alguero. Zdroj: www.DifferentFashion.cz

Pokud ale dáváte přednost minimalismu nebo se chystáte v tomto modelu vyrazit do společnosti, doporučujeme zvolit malou koženkovou kabelku Desigual mini satchel Tattoo, které nechybí ani praktický popruh přes rameno.

kabelka Mini Satchel Tatoo zdroj: www.differentfashion.cz kabelka Mini Satchel Tatoo zdroj: www.differentfashion.cz

Nemáte ráda šaty a raději volíte sukni? Nevadí sukně s tattoo vzorem Desigual Deliney a ozdobnou stuhou v pase doplněná o šátek Desigual Alguero o rozměrech 200 x 100cm skvěle doplní například decentní vršek. Ještě Vám stále něco chybí k dokonalosti?? Pak to bude peněženka Desigual ve stejném designu Alguero big2.

sukně Deliney zdroj: www.differentfashion.cz sukně Deliney zdroj: www.differentfashion.cz

šátek Alguero zdroj: www.differentfashion.cz šátek Alguero zdroj: www.differentfashion.cz

peněženka Alguero Big 2 zdroj: www.differentfashion.cz peněženka Alguero Big 2 zdroj: www.differentfashion.cz

Také jste se nechali unést krásnou krajkou a tatoo motivy v zelených tónech doplněné o kontrastní a zářivou modrou z kolekce Desigual jaro/léto 2014? Vše je již nyní dostupné na www.DifferentFashion.cz nebo v kamenné prodejně Rooseveltova 9, Plzeň.

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace