Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Objevte kouzlo zavinovacích šatů

  04. 07. 2014      Ze světa módy

Zavinovací šaty. DVF. Diane von Furstenberg. Jsou to v podstatě synonyma. Věřili byste, že zavinovací šaty slaví čtyřicetiny?

Ikonické zavinovací šaty Diane von Furstenberg Ikonické zavinovací šaty Diane von Furstenberg

Diane von Furstenberg před čtyřiceti lety vytvořila naprosto unikátní zavinovací šaty, které zanedlouho dobyly svět. Pohodlné oblékání, perfektní střih, který zakryje všechny nedostatky, univerzální použití. To vše mladá návrhářka Diane von Furstenberg vložila do jedněch šatů. Jejich střih je naprosto geniální. Výstřih šatů si můžete regulovat tím, jak šaty právě ten který den zavážete - pro horké letní dny výstřih zvětšíte, v zimě je můžete naopak uvázat až skoro ke krku.

Diane von Furstenberg na obálce časopisu Newsweek v zavinovacích šatech Diane von Furstenberg na obálce časopisu Newsweek v zavinovacích šatech

Kariéra se Diane zanedlouho rozjela a zavinovací šaty obletěly celý svět. Přiznejme si, která s nás je doma nemá? Nebo alespoň inovaci zavinovacích šatů, v podobě různých mašlí a uzlů v pase?

Pod značkou DVF Diane působí dodnes a její letošní letní kolekce se nese ve stylu smyslné divočiny a zvířecích vzorů. DVF už nejsou jen zavinovací šaty, ale také společenské pouzdrové šaty, zářivé kabáty a další. Kromě klasických hadích nebo tygřích vzorů se Diane inspirovala i barvami africké savany nebo neotřelým vzorem žirafí srsti.

Zářivá letní kolekce 2014 z dílny Diane von Furstenberg Zářivá letní kolekce 2014 z dílny Diane von Furstenberg

My Vám nabízíme barevnou a svěží alternativu zavinovacích šatů, v podobě vzdušných letních šatů Desigual v mnoha barvách, s efektním uzlem v pase. Pevně uvázaný uzel zajímavě "rozbije" jednotvárnou linii úzkých šatů, vykouzlí efekt úzkého pasu a skvěle sedí každé postavě - stejně jako jejich klasické předchůdkyně zavinovací šaty.

Inovace klasických zavinovacích šatů - letní šaty Desigual v zelené barvě Inovace klasických zavinovacích šatů - letní šaty Desigual v zelené barvě

Letní dámské šaty Desigual Uralet v červené barvě. Letní dámské šaty Desigual Uralet v červené barvě.

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace