DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Obag - módní trend nebo módní přežitek?

  16. 07. 2018      Ze světa módy

O bag. Stále hot trend nebo přežitek? Ještě ji neznáte, nebo máte doma plnou skříň různých barev a tvarů? Patří italská značka plastových kabelek stále mezi top trendy a nejoblíbenější kabelky současnosti? Je to trochu kontroverzní téma. My se ho ale nebojíme, a tak mu věnujeme tento článek. Zajímá vás, jak je to teď s O bagem? Pokračujte ve čtení. 

To, že tuto kabelku někteří milují i nenávidí víme. A platí to tak dodnes. Vlnu rozporuplných pocitů vyvolává tato značka i mezi stylisty. Zastánci značky si kabelku zamilovali především díky její variabilnosti a praktičnosti. To, že do designu můžete přispět vlastní fantazií a různě měnit součásti tak, aby se vám barevně hodily k outiftu, je prostě jasná vychytávka. Navíc si každá milovnice kabelky O bag velice pečlivě hlídá, zda není nikterak poškozená a dokáže s ní dělat doslova divy - co se čištění a případného vyrovnávání těla kabelky týče. Odpůrci ji považují za nevkusný plast, který by vytáhli maximálně na nákup nebo na pláž.  

Nicméně módní značka O bag jde s dobou, a tak už nyní nabízí zajímavé a trendy kousky v různých, barvách, designech i tvarech, které si můžete doladit podle své fantaziie. Je nadčasová, a tak z módy nikdy nevyjde. A ať už se řadíte mezi příznivce nebo odpůrce. Jednoznačně se shodneme na tom, že kabelka sice není vhodná úplně na všechny příležitosti, nicméně je neskutečně praktická a podle nás hlavně ,,Different". 

O bag

O bag

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace