Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Obag - kabelky, které si zamilujete!

  11. 05. 2015      Ze světa módy

Nepostradatelná součást každodenního života ženy je jednoznačně kabelka. Kabelky nosíme neustále, ať už velké, malé, do ruky nebo crossbagy přes rameno. Základním módním předpokladem je, že kabelka by měla ladit s botami. A pokud máme několik párů bot, musíme mít rovněž několik kabelek. Problém však nastává ve chvíli, když si ráno v rychlosti přehazujeme věci z jedné kabelky do druhé a zapomeneme na klíče nebo na peněženku. Proč kabelky střídáme a nenosíme pouze jednu, aby se nám takové patálie nestávaly? Jednoduše chceme být ,,in" a chceme, aby náš outfit byl dokonale sladěný.

Zdroj: www.fullspotmarket.ca Zdroj: www.fullspotmarket.ca

My však máme skvělé řešení. Představte si kabelku, kterou si sami sestavíte a její dílčí části můžete libovolně obměňovat, přičemž základní vak na vaše drobnosti můžete jednoduše přesunout z jednoho těla do druhého a vaše ,,poklady" nemusíte jednotlivě přendavat. Řeč je o italské značce OBAG, která představuje kabelky, z nichž si díky stylovým variacím držadel, vnitřního uspořádání a několika barevných odstínů, můžete vytvořit doslova kabelku snů.

Obag - růžová kabelka s držadlem ve stylu provazu Obag - růžová kabelka s držadlem ve stylu provazu

Kabelky Obag jsou vyrobeny z kvalitního silikonového materiálu, jsou tedy snadno omyvatelné a při tom vypadají stylově a luxusně. Kabelku si můžete nakombinovat podle svých představ. K tělu kabelky můžete každý den měnit držadla nebo k držadlům těla. Je několik druhů držadel - provazové, koženkové nebo kožené. Rovněž existují variace vnitřních úložných tašek, a tak vaše kabelka může vypadat každý den jinak. Manipulace s kabelkou je velice jednoduchá a rychlá.

Veškeré příslušenství si můžete objednat na našem e-shopu: KABELKY OBAG. Například černé tělo kabelky lze zkombinovat s černým vakem a zlatými držadly.

 

Nebo můžete experimentovat s barvami a pořídit si roztomilou pestrobarevnou plátěnou tašku s jarními květinovými motivy nebo barevné držadlo.

 

Manipulace při sestavení kabelky Obag je opravdu snadná. Vak a držadla k tělu kabelky upevníte prostřednictvím šroubovacích závitů, což vám zabere pouze několik vteřin.

Nebojte se trochu experimentovat a vyberte si příslušenství podle svého gusta a nálady, poté už můžete doplňky či barvy těl jednoduše kombinovat a obměňovat. Kabelka Obag je opravdovým hitem letošní sezóny. Ať už vyrazíte nakupovat, do práce, do školy nebo na pláž, budete stylové. Obag se vám jednoduše přizpůsobí. Co více byste si mohly od vaší nepostradatelné kabelky přát? Buďte different ;)

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace