DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

O BAG OUTFITY

  04. 02. 2019      Different TV CZ / SK

Kabelky O bag

Těšili jste se na nový díl stejně tak jako my? Tak hurááá. Nový díl DifferentTV je na světě a je poněkud v netradičním kabátě. V prvním díle nového roku jsme si pro vás připravili tipy na to, jak sladit kabelky O bag s vaším outfitem.

Italské kabelky značky O bag jisto jistě znáte. Jsou originální, omyvatelné, lehké... Mají zkrátka mnoho výhod, o kterých jsme mluvili nespočetněkrát v minulých dílech DifferentTV. Dnes jsme si pro vás připravili ale to, jak z těchto kabelek udělat opravdový fashion kousek, který bude moci konkurovat i těm nejlepším značkám.

Připravili jsme si proto několik tipů outfitů, které vás mohou inspirovat. Vytvořili jsme proto čtyři zcela odlišné outfity - sportovní, elegantní, formální/business a sportovní. Poté jsme vybrali vhodné barevné kombinace kabelek O bag a dílo bylo hotové.

A teď je to zcela na vás. Ale po zhlédnutí naše videa věříme, že se nebudete bát něčeho jiného, netradičního. Nebojte se kombinací a buďte jednoduše Different.

Těšíme se na vaše reakce ať už na Facebooku, Instagramu či nám stačí napsat do mailu. Budeme mít radost. Mějte se krásně a užívejte si tu krásnou, sněhovou nadílku.

O bag

Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace