Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

O bag - nové tvary, nové barvy

  07. 09. 2018      Ze světa módy

Plastové kabelky italské značky O bag, které milujeme i nenávidíme. Ale především milujeme. Máme pro vás nové trendy, nové tvary a barvy, které si oblíbíte na první pohled. Letošní sezóna přinesla několik nových barev a atypických  tvarů, které by ve vaší O bag sbírce neměly chybět. Kromě klasických těl Standard a Mini, můžete vybírat z menších crossbody kousků. Jako jsou  O Moon, O Moon Light a O Swing. Máte-li ale rády větší kabelky, pak vás určitě zaujme O Urban, O Twist nebo O Beach. 

O Bag Standard

Oblíbený tvar těla O bag Standard oblékl letos spoustu nových barev. Jako jsou Pink, Cobalto, Sangria, Mela, Melanzana, Verde Scuro, Coral nebo třeba Becco Doca a mnoho dalších. Výhodou těchto barev je to, že se hodí ke všem držadlům i vnitřkům. Navíc oživí i u na první pohled nudný outfit. 

O bag Standard Pink

O Moon a O Moon Light

O Moon a O Moon Light, jsou větší i menší crossbody. O Moon ale můžete nosit jen v ruce. Což se hodí i k elegantním outfitům. Tělo O Moon je tedy o něco větší, než tělo O Moon Light. Má speciální plastové úchytky, které dáte snadno do otvorů a kabelka je připravená. Dírky na těle O Moon Light zase vyplníte speciální plastovými špunty. Do obou těl patří také vnitřní taška v daném tvaru a nastavitelné crossbody popruhy.

O bag O Moon Smoke Pink

O bag O moon light

 

Brush

Tělo Brush už určitě znáte. Jedná se o speciálně upravený povrch těla Standard, který je na pohmat hrubší. Letošní kolekce přinesly i tělu O Brush krásné trendy barvy, jako je například Aqua, Salvia nebo Albiccoca. 

O bag Brush Aqua

Matelassé

Pokud už máte doma pěknou sbírku kabelek O bag, pak pro vás máme něco mimořádného. Tělo Matelassé z limitované edice se speciální povrchovou úpravou, které navíc zdobí kamínky, působí luxusně, elegantně a netradičně. 

O bag Matelassé Stud Nero

 

Tohle byla jen hrstka novinek. Mrkněte na zbrusu nové kousky, právě teď a tady! O bag představuje Beach, O Twist, O Swing a Urban těla, která vás budou bavit. 

Beach

 

O bag Beach Sangria

O Twist

O bag O Twist Aqua

O Swing

O bag O Swing Bluette

Urban

O bag Urban Cedro

Více inspirace najdete v našem díle na Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace