Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

O bag - Nové módní kousky 2019

  18. 02. 2019      Ze světa módy

Oblíbená značka italských kabelek O Bag se už dostala do rukou žen po celém světě. Přiznejme si, že na kabelkách O Bag vzniká závislost. Že kromě těch 10 odstínů, co máme ve své sbírce, máme také radost z každé novinky. Kabelky O Bag mají minimálně jednu úžasnou výhodu, můžeme si je totiž sestavovat sami, podle svých představ a sbírku tak stále rozšiřovat.  Jaké barvy a tvary jsou teď na top příčkách? Na to se jdeme právě teď mrknout. 

Aktuálním módním trendům vévodí barva žlutá a jí podobné odstíny. A tak se nedivme tomu, že současnou ,,hot" barvou je Curry. Tato barva nejen, že rozzáří každý outfit, ale je také snadno kombinovatelná. Ať už k ní zvolíte černá koženková držadla nebo bílé provazy, bude vypadat skvěle. 

A jaké tvary těl kabelek O Bag jsou teď na top příčkách?  O Bag O Square, O´50, O Twist nebo třeba Urban. Ačkoliv tak na první pohled může působit, tak věřte, že kabelka O Twist není jen na pláž, hodí se i na běžné nošení. Můžeme říci s jistotou, že vás nadchne maximalistický tvar Urban, který se oproti tělu Standard liší rozšířeným vrškem. Tento elegantní tvar perfektně sladíte třeba i k business outfitu. V neposlední řadě vás rovněž nadchnou oválný tvar O´50 nebo naopak hranatý batůžek O Square.

kabelka O Bag

kabelka O Bag

kabelka O Bag

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace