Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Novinky značky Santoro

  17. 04. 2019      Ze světa módy

Už je to tu zase! Panenky, nad nimiž jásají děti, ale i dospělé ženy se slabostí pro rozkošnost značky Santoro. Není se čemu divit, jsou tak neodolatelné! Přiznejme si to, v každé z nás se skrývá kousek dítěte, a není na tom nic špatného. Roztomilé "Santoračky" ale nemusíme dcerkám či neteřím jen tiše závidět, sáhněme po nich také, oživíme tak své outfity a ukážeme světu, že se nebojíme vyčnívat z davu! 

Pokochejte se novinkami této značky, jistě vás dostanou do kolen, stejně jako nás, differenťáky! 

Santoro London

Gorjuss Bee-Loved

Kolekce značky Santoro, z níž se o vaše srdce uchází panenka v kostýmu včelky, obklopená kvítky a poletujícími včelami. Příznačná je i barevná kombinace černé a žluté, kterou zdokonaluje podtón meruňkové. 

Úsměv na tváři vykouzlí pokladnička pro šetřivé holky, puntíkované pouzdro na brýle, originální zápisník v kroužkové vazbě nebo neoprenová taška, ideální na svačiny do školky, školy nebo i práce. 

Santoro Bee Loved

Gorjuss Tall Tails 

Nejen pro kočkomily, i když ty potěší asi nejvíce, je panenka se dvěma koťátky. Kolekce je laděna do odstínů růžové, fialové a zelenkavé, a panenku s kočkami doplňují láskyplná srdíčka. 

U této kolekce budete doslova vrnět blahem. Pro malé parádnice je ideální mini batůžek, například do školky, pro školačky sešity, aby učení šlo snadněji a pro maminky třeba prostorná peněženka. 

Santoro Tall Tails

Gorjuss Bubble Fairy 

Pro něžné víly je panenka s vílími křídly vznášející se v odstínech temně modré a fialové, obklopená motýly a sypající kouzelný prášek. 

Nádech tajemnosti dodá všedním dnům kabelka s pruhovanými uchy, klíčenka s chlupatou kouličkou, neoprenové pouzdro, které lze využít jako penál nebo i kosmetickou taštičku a nechybí ani deníček se zámečkem pro mladé tajnůstkářky. 

 Santoro Bubble Fairy

Více inspirace najdete v našem videu na Different TV!

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace