Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Novinky Anekke jsou tady! Kolekce FW19

  30. 09. 2019      Ze světa módy

,,Sen. Krásný. Takový, jaký nechcete opustit. Sen o místech, která touží poznat každý. O romantické Paříži, městu módy s bohatou historií, v němž míjím ikonickou Eiffelovu věž, procházím kolem elegantních domů a šik Francouzek. Nadechnu se a rázem jsem v poušti a ornamenty pokrytém Egyptě, uchvácena jeho kulturou a tajuplností. Neuvěřitelné..." 

Tohle ale není sen, tohle je skutečnost. Skutečná kolekce značky Anekke pro podzim/zima 2019, inspirovaná Paříží a Egyptem, jejich ikoničností a kouzlem. Mějte kousek světa i doma, na své kabelce, peněžence nebo třeba deštníku...

kabelky Anekke

Kolekce Couture - pro romantické duše

Anekke doplňky Couture vzdávající hold francouzské módě, ženskosti a šik stylu. Elegancí dýchající modely se rozdělily ještě do dvou podkolekcí, a to La Butique a La Vie Chic

Vybírat můžete nejen mezi novými vzory, ale i typy co se tvarů týče. Modely Couture jsou ve světlých odstínech s oblíbenou Anekke panenkou v šarmantním francouzském pojetí. Nechybí dech beroucí detaily, jako je výrazné prošívání, řetězy zakomponované do držadel nebo přívěsky s chlupatou kouličkou ve vínové barvě. 

Novinku jsou sametem oživené kabelky s velkou mašlí na karabině, s motivem pařížského butiku nebo Eiffelovky ponořené do černočerné noci. 

Anekke kabelky

Kolekce Egypt - pro cestovatelského ducha

Inspirující a inspirované dobrodružstvím v Káhiře, písčitými plážemi a pozoruhodnou kulturou. Na kabelkách z kombinovaných materiálů budete moci nechat oči. Jsou protkávané třpytivými nitěmi a posety výšivkami, napodobujícími egyptské fresky nebo drahé kameny. 

Design této kolekce hodně ovlivnily typy egyptských tunik, mušelínů nebo šatů a vzory na pozadí každého doplňku nesou název Exploradora (na tmavších modelech s panenkou) nebo Arabescos (na zlatavě hnědých kouscích). 

Když sen o cestování skončí, díky značce Anekke vám zůstane kousek z něj u vás doma. Svůj díl Paříže nebo Egypta si tak užijete každý den po cestě do města, do práce nebo na výlet. 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace